Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggelire szándékosan...

Ha reggelire szándékosan keveset eszem (2-300 kalória), akkor ebédre bezabálhatok?

Figyelt kérdés
NEM fogyókúrázom már, mást nem eszem csak ezt a 2 étkezést, és így lenne meg a szükséges kalória. Így hízni fogok?
2012. aug. 17. 11:24
 1/6 A kérdező kommentje:
És ehetek esetleg rántott húst is?
2012. aug. 17. 11:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ezen a két étkezésen kéne változtatni, szépen vissza fogod szedni, a 300 kilokalóriából nézve gondolom valami önsanyargató napi 8-900 kcal diéta lehetett, a pajzsmirigyed alig működik, és éhes vagy, mint a disznó.

Ha eddig nem mozogtál, kezd el, mert minden, amit eddig elértél ezzel, 2 hónap alatt szerte fog foszlani, visszaszedsz mindent.

2012. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig is ebédeltem rendesen, csak mondjuk salátát meg sovány csirkét. Futok néha, de főleg biciklizni szoktam. Nem éheztettem magam. Úgy is jön vissza, ha mozgok néha?
2012. aug. 17. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor értitek már meg,hogy ennek a kalóriaszámolgatásos businness-nek így semmi értelme nincsen? Felmész a google-re,beírod,hogy kalória kalkulátor,ott látni,mennyit kell enned súlytól és magasságtól függően,hogy lefogyj. Ha azt írja,hogy napi 1500 kalória pl.akkor megeszel annyit. Se többet,se kevesebbet. Ha ebben az 1500ban benne van a rántott hús meg a csoki,benne van! És nem bezabálni kell...hanem rendesen és normálisan enni, meg mozogni mellé,ha fogyni akarsz.Ezt kéne már a sok idióta önsanyargató p-csának megérteni,nem kalóriát számolgatni és sírva fakadni a lelkiismeret-furdalástól,ha esztek...
2012. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha nincs meg minden nap az 1500 de nem vagyok éhes?
2012. aug. 17. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem eszel, ilyen egyszerű. A kalóriaszükségletedet viszont nem napi 2 alkalommal kell fedezni, ezt hagyd abba amég nem késő. Ha tudod mennyi az igénye a szervezetednek naponta, oszdd el 3-5 részre és ennyi. Ne állítsd rá a tested a raktározásra! Ennek ugyanis az lesz a vége, fél év múlva meg azt a kérdést fogod itt feltenni, hogy miért híztál 1 hónap alatt 10 kilót.
2012. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!