Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A norbi update pékárus boltban...

A norbi update pékárus boltban lévő pékáruk tényleg nem olyan hízlalóak? Lehet ilyet enni reggelire vagy átverés? és mennyire drágák?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Igazán nem tudom elképzelni, hogy sokkal kevesebb kalóriát tartalmazzanak, de sok pénzt lehet értük elkérni buta emberektöl. (A teljes kiörlésü lisztböl készült dolgok se tartalmaznak kevesebb kalóriát, csak több rostot)
2009. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
kíváncsi vagyok miket tartalmazhat amiért nem olyan hízlalóak...szerintem nagy különbség nem lehet a sima pékáru és a norbi update-s pékáruk között
2009. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Valoszinüleg tele van szójával meg táplálekkiegészitökkel, illetve édesitöszerrel. Ezek közül egyik se igazán tesz jót ( a szója majdnem mindig génkezelt, a táplálekkiegészitök különféle vegyi anyagok, amik rákot okozhatnak, ugyanugy mind az édesitök, de azok még az étvágyat is fokozzák). Sokkal észszerübb normális pékárut enni , de keveset.
2009. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha érdeklődsz Norbi termékei iránt, akkor olvasd végig a könyveit, amit már az internetről is letölthetsz. Azért is nem írom le, amit gondolok, mert nem biztos, hogy a te tapasztalatod és véleményed is ugyanaz lesz. :)
2009. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Norbi maga egyetlen terméket sem fejlesztett, csupán a nevét adta el a termékek gyártójának. Badarság azt hinni, hogy ezek nem hízlalnak. Előfordulhat, hogy cukor helyett édesítőszert tesznek a sütibe, de a sok állagjavító és E betűs adalék a szervezetednek többet árt, mint esetleg -10 kcal energiatartalom használ.

Amennyiben egészséges keretek közt szeretnél fogyni, próbálj sok nyers étel, vizet, minél több természetes élelmet fogyasztani!

2009. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Gyerekek, fejezzétek már be. Természetes NEM egyenlő az egészségesebbel.
2009. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Már hogy lenne átverés??? Gondolod hogy Norbi versenytársai nem perelnék le róla a gatyát is, ha nem az, nem úgy, nem annyi kalóriában lenne benne abban a termékben mint ahogyan ez le van írva?


A Norbi féle sütik egy különleges Norbi által Magyarországra hozott, nagyon erősen csökkentett szénhidráttartalmú lisztel készülnek. Nyilván, ha megeszel egy kis kamionnyit belőle, akkor hízni fogsz, mint bármi mástól, amit extrém mennyiségben eszel. De ha normálisan, emberi mértékben (ahogyan Norbi is javasolja) eszel belőle, akkor akár még este 10 kor is megteheted, mert hízni nem fogsz tőle, max tartod a súlyod.


Tehát mindenképpen csak ajánlani tudom! Ne halgass a sztereotip irigyekre! Próbáld ki bátran! :)

2009. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Mi alapján perelnék le róla a gatyát?

Biztos valós cal értéket ír, csak nem tudod, hogy a nem Norbi uptade eszemfvszom kajában mennyivel több (ha több) az energiatartalom.

És konkrétan tudom, hogy amikor egy energiaital megjelent a piacon a terméke light változatával, akkor jelentkezett nála Norbi, hogy X millióért lehet a neve Norbi update ital. Hát ennyi köze van a termékekhez!!!

Lepontozhattok, homokba dughatjátok a fejeteket, nem nekem ártotok vele!!!

Biztos írigy vagyok, de vékony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem, te fogyatékos vagy, csak úgy simán :)
2009. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Telejes kiörlésű lisztből és természetes eredetű gyümölcs cukorból készülnek. (magyarul nem finomított szénhidrátokból) Ettől könnyebben emészhető rádásul a méreganyagokat felszívva ürül. (tehát nem a te szervezetedbe szívódik az egészségtelen kajákkal bevitt méreganyag, hanem a rostok segítségével kiürül)


Ezért egészségesebb és ezért lehet tőle fogyni, kalóriában ugyanannyi, mégsem zsírként raktározódik, mint a fehér kenyér a kristálycukor.


Érdemes kipróbálni, ha fogyni szeretnél, egészségesebben élni, esetleg valami betegséged van.

2009. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!