Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális az hogy nyáron-amikor...

Normális az hogy nyáron-amikor másnak egy falat sem megy le a torkán-jobban kajálok, mint télen? 7 kilót szedtem össze a kánikulában, pedig naponta bicajozok, gyalogolok, súlyzózok;melózok a kertben is és egy munkahelyen is.

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt megállítani...tudom: húzzak északra:))) vagy egyáltalán mi ez? Lehet,hogy csak annyi,hogy közel vagyok a 40-hez és a családban is sok a dagi...:(

2012. aug. 24. 22:52
 1/7 anonim válasza:
szerintem ez azért van mert sokat sportolsz stb.. és nem táplálkozol megfelelően alias divatosan egészségesen. és a tested folyamatosan próbálja pótolni úgy mondd az energiát. de az lehet hogy inkább szomjas vagy ebben a nagy kánikulában az is éhségérzetben nyilvánul meg. próbáld ki hogy evés helyett gyümölcslevet vagy vizet fogyasztasz ;)
2012. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Halat szeretem hallal,a nagyon csípős,erős dolgokat és az ilyen nem igazán light ételt,mint a gesztenyés bundában sült pulykamellet:)

Gyümölcslé..wtf..inkább ásványvíz meg száraz fehér bor...

2012. aug. 24. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Naneeee, velem is ugyanez van, már attól félek, hogy terhes vagoyk, pedig volt azóta mensi....

Közben elkezdtem vasat is szedni...

2012. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy felfúj minket a napszél???:)))))) Már úgy nézek ki,mint egy lépegető,combra és hasra megy a háj. 154 cm vagyok,izmos,de 60 kg is van ott...brrrrr
2012. aug. 25. 08:26
 5/7 poiu ***** válasza:
Hal-hallal, pulykamell nem hízlal. Valami másnak is kell ott lenni: gyors szénhidrátoknak. 40 körül könnyű felszedni a kilókat. Vannak, akik sokat mozognak és ettől azt hiszik, bármennyit ehetnek, pedig nem, a mozgás kevés kalóriát éget, de étvágyat csinál. Javaslom vezess pár hétig naplót, amibe őszintén beírod, hogy miből mennyit ettél.
2012. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az maga lenne a Britannica összes:) Szerintem a fehérbor a tettes. Gondoltam arra is,hogy túl sokat néztem a szauroposzeidonok ifjúsága. c szappanoperát... De jó ötlet,köszönöm
2012. aug. 25. 16:12
 7/7 poiu ***** válasza:
Lexikon, mert gyakran eszel sokfélét? Akkor megválaszoltad a kérdésedet... :-)
2012. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!