Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok 169cm...

15 éves lány vagyok 169cm 66kg. Ez így normális? A hasam felső része már egész izmos míg alul még van felesleg rendesen. Milyen gyakorlatokat ajánlatok? Esetleg van valami jó oldal ahol vannak fent? Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés
Széles vállú,csípőjű,erős csontozatú lány vagyok. 2 éve már egyszer lefogytam koplalással de azóta már okosabb lettem.Akkor 52 kg voltam.
2009. júl. 26. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs, hiába hasazol, nem kifejezetten onnan fogsz fogyni.

Ússz, biciklizz, kocogj.

2009. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és nekem is majdnem ugyanilyen az alkatom, csak én 170cm vagyok!!!Én abszolút nem akarok fogyni pedig nekem is van a hasamon felesleg, de eddig még nem kaptam ezzel kapcsolatba negatív jelzéseket!!!Az enyémet a fiúk imádják,pedig nem olyan kicsi!!!:D:D
2009. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából engem is csak azért kezdett el zavarni mert 7 hónapja egy sportoló a barátom:) és ő aztán vékony..mert hát úszó volt 6 évig és még mindig sportol ezt azt
2009. júl. 26. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk kimondottan szeretik az efféle nőies lányokat, ahogy leírtad magad, hidd csak el. Szerintem normális a súlyod, el ne kezdj fogyózni. Főleg, hogy még nőni is fogsz és akkor megy le rólad pár kiló.

És tényleg hidd csak el, nem csak azért írom, hogy megnyugtassalak, a legtöbb srác tényleg szereti, ha van mit fogni, nem csak a csontok...

22/L

2009. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!