Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? NEM DRASZTI...

Hogyan fogyjak le? NEM DRASZTIKUSAN! 12/L

Figyelt kérdés
Árról van szó, hogy nem érzem jól így magamat a bőrömben. szertnék változtatni a külsőmön. tudom, hogy most még fejlődöm és, hogy kell a tápanyag de valami étrendváltoztatás vagy valami ilyen? Légyszi segíts! Sportolni már voltam 3x futni kb 2.5km t futottam de még valami jó tanács? A sutit, tortát nem nagyon csípem se az édességeket sem nagyon szeretem. 150cm és 44 kg.

#fogyás #tipp #nem drasztikus
2012. aug. 29. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Úszás a legjobb.
2012. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam heti rendszerességgel úsztam de az nem segített. azért koszi.
2012. aug. 29. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:

12 évesen ne akarj fogyókúrázni. tudod, fejlődésben lévő szervezet - te magad is írtad!

egyél több zöldséget, gyümölcsöt és fehér húst, és mozogj sokkal többet - ne csak fuss, hanem mindenfélét próbálj ki, ami szimpatikus!!

2012. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A suliban lesznek majd szakkörök és majd akkor beírstkozok focira €s heti 2 edzés. amúgy köszi .
2012. aug. 29. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ma akar lefogyni az összes 12 éves kiscsaj? :D
2012. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legjobb a biciklizés vagy a tempós séta ezekkel tudsz zsírt égetni a futás csak azoknak jó akik kifulladás nélkül tudnak futni mondjuk 40 percet vagy egy órát, azaz edzettek. A kardió edzés nem jó zsírégetésre.


"Miért nem jó a kardió edzés zsírégetésre? Mert az izmoknak túl nagy terhelést ad,

az izommunka pedig gyorsan igényel energiát. Ezt azért nem tudjuk zsírból fedezni,

mert testünknek bonyolult folyamatokra és időre van szüksége ahhoz, hogy a zsírokat

fel tudja használni. Ezért jó a monoton, hosszú, alacsony intenzitású edzés, hiszen

van idő a zsírokat zsírsavakká, ketontestekké, vagyis az oxidáció során használható

üzemanyaggá alakítani."

2012. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és semmiképp se fogyókúrába gondolkozz, lényegtelen, hogy 12 éves vagy, a koplalás a felnőtteknek se jó, úgy baromság ahogy van. Meg kell válogatni, hogy mit eszel, kerüld a telített zsírokat (állati zsírok) aztán a feldolgozott szénhidrátokat (tészta, kenyér). zabpehely, rizs, hajdina, köles, bab ezek a jó szénhidrátforrások (jó módszer, ha azt nézed, hogy hány ipari eljáráson esett át egy-egy termék, mert annál rosszabb minél feldolgozottabb). Szénhidrátot csak mértékkel szabad enni .

Zöldségek mehetnek minden mennyiségben viszont a gyümölcsökkel óvatosan, mert abba van cukor és az nem jó. A telítetlen zsírok jó hatással vannak rád (olajos magvakban található pl.: mogyoró, dió, tökmag, pisztácia..stb., de ha csak úgy simán vesztek lenmagolajat az is jó ha abból teszel a salátára kb egy kávéskanálnyit). Ja és a magvakból is csak mértékkel szabad. Aztán ami még fontos, hogy sovány húsokat kell enni (csirke, marha, tonhal, stb.), mert ezeknek alacsony a zsírtartalmuk és ezekből is gyakorlatilag annyit ehetsz amennyit akarsz.

2012. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En nem is akatok koplalni. koszi a normális válaszokat.
2012. aug. 29. 21:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is annira fogyózni akarok, inkább valami egészségesebb táplálkoásra gondoltam.de nem ártana ha ledobnék pár kilót.
2012. aug. 30. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!