Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lecsó mennyire hizlal? Paradic...

Lecsó mennyire hizlal? Paradicsom, paprika, hagyma (vízben párolva, nem olajon pirítva), egy kis tofu kolbász helyett, kis pirospaprika, só.

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Lecsót nyugodtan egyél, még ha pici olajon pirítod és kolbászt teszel bele, akkor sem vészes.
2012. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja.

Ez nem a hizlalós étkek közt van úgyhogy eheted dögivel kalória kevés benne..

Persze az ezt a kísérő kenyérre már ez nem vonatkozik...

2012. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem lecsó hanem vízben főtt paradicsom paprika és hagyma.Emiatt íze sincs annak meg mi értelme?
2012. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olajban párold, az a pici nem árt meg, anélkül kb. semmi íze nem lesz
2012. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 poiu ***** válasza:
Tessenek lepontozni: a zsír vagy vaj, esetleg olivaolaj jobb. A lecsóba kötelező fehérjét rakni - mert különben fél óra múlva olyan, mint ha semmit sem ettél volna, akkor meg minek. Ha félsz a kolbásztól, mehet bele tojás, vagy akár csirkemell is. (Jó, a tofu is fehérje... csak nem olyan).
2012. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizony, ha vízben megpárolod, az semmit sem fog érni, a hagymát és paprikát mindenképp olajon kell pirítani. Tegnap mondta Fábry és milyen igaza van: A japánok 96 évig élnek, de eszik azt a zöld sz@rt, akkor minek addig élni.
2012. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 poiu ***** válasza:
Fábry ezek szerint nem járt Japánben. Nekem nagyon bejött a hagyományos kajájuk. Fábrynak is kellene próbálnia, szegénykém alig kap levegőt.
2012. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az a sok tengeri alga meg szutyok, amit megesznek, hát egye, aki akarja, egy jó birkapörkölt kovászos uborkával többet ér 100x.
2012. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
undorodom a pörköltektől, és mindenféle vörös hústól. egyedül a csirkemellet tudom megenni. Én jobban szeretem a zöldséget, és gyümölcsöt, mint azt a sok olajos vackot. az egyetlen hibám, hogy nagyon szeretem a kenyeret, ezért minden évben felszedek vagy 5 kilót, amit le kell dobnom....
2012. szept. 1. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig inkább ennél pörköltet, mint kenyeret, akkor nem jutna eszedbe a vizes lecsó gondolata sem:)
2012. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!