Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan hatásos fogyókúrá...

Reeska kérdése:

Tudtok olyan hatásos fogyókúrát, amihez nem szükséges mindenféle "varázslötty"?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriadeficit és később mozgás is :)

Nekem ez jött be (sok minden után...). Eddig -20 kg, kb. 1 év alatt.

De szerintem ezt itt előttem már sokan elmondták, leírták. Én hittem nekik!

2012. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 64 kg-ról fogytam 57-re. Mindennek a felét ettem, tehát egy szelet hús fele, egy tányér leves fele. abonett kenyeret, korpovitot ettem, és fogyasztó teát ittam. Ja 150 cm-hez ez muszály volt. Mellesleg aki ajánlotta, az olyan kövér volt, hogy csak na. Szóval akaraterő és nem kell lötty.
2012. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egészséges étrend és mozgás.

Sok gyümölcs zöldség sovány hús, kevés zsírban olajban sült dolgok, naponta 5x étkezés kis adagok, kenyérből teljes kiörlésű, sok mozgás

2012. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak olyant tudok.


A "mindenből a felét" pl. azért hülyeség, mert a köret fele helyett a hús egészével jobban jár az ember, amúgy meg:

[link]

2012. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
Abból kell kevesebbet enni, ami kalórián kívün nem ad mást - vsgy csak keveset. Ezek a finomított gyors szénhidrátok.
2012. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk nem kell feltétlenül mindent leadni, csak módjával kell fogyasztani. Na meg persze mozogni.


Érdekes cikk, bár angol tudás előny hozzá:

[link]


Tömören: egy egyetemi tanár egy 10 hetes kísérlet alatt leadott 12,1 kg-ot úgy, hogy csak gyors kajákat evett.

2012. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Kösz a linket! Gyors kaját + protein kiegészítőt + vitaminokat + iszonyú sokat sportolt és a napi kalóriabevitele 1800 kCal alatt volt. Persze, bármin le lehet fogyni, de vannak kaják, amiből nehéz keveset enni - ezeket érdemes kiiktatni.
2012. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!