Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szigorú ágyban fekvés 2...

Szigorú ágyban fekvés 2 hétig, mennyi kalóriát ehetek egy nap?

Figyelt kérdés

1 hónapja nem tudok sportolni a betegségem miatt, de eddig legalább sétálhattam, most meg 2 hétig semmi mozgás. Előtte heti 5 órát sportoltam és szinte már érzem, hogy löttyedt lettem. 2 hét múlva esküvőre megyünk és bele se férek majd a kosztümömbe. :(

Napi 1200 kalória sok? Mit csináljak, hogy fogyjak?


2012. szept. 4. 20:14
 1/2 anonim válasza:

itt egy link, ahol kiszámolhatod a minimális energiaszükségletedet :

[link]

2012. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
1-es linkje nagyon jó. Vedd azért figyelembe, hogy ha fekszel is kicsit többet égetsz az alapanyagcserénél. A séta fontos, de kevés kalóriát éget, tehát séta nélkül sem kell sokkal kevesebbet enned. A plötyiség nem feltétlenül hízást jelent, az izmokat gyorsan visszaszerzed, ha elkezdesz sportolni (nem nulláról indulsz). Fela fejjel, koncentrélj a gyógyulásra, a többi ráér utána.
2012. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!