Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19 éves srác,20 Kg-t szeretne...

19 éves srác,20 Kg-t szeretne fogyni. Miképp?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok , kiskoromban pufi voltam, aztán 14 éves koromban megnyúltam, edzeni jártam egész jó, sportos testalkatom volt. Aztán találkoztam egy lánnyal, és 4 éve együtt vagyunk már, és ez idő alatt feljött rám 20 kg.. most 97- 100 KG körül mozgok, 180 centiméter magas vagyok. Zavar, mert nem vagyok megelégedve magammal.. 15 minimum, de inkább 20 kilót szeretnék fogyni.. Mit javasolnátok? A Kalória bevitel számolás nekem nem jön be valamint nagyon imádok enni is.. tudna valaki összeállítani nekem egy normális étrendet heti 5 napra leosztva? Plusz naponta egy órás sportra gondoltam, súlyzózásra.. tudom nem a legjobb fogyókúrás sport, de legalább alak formáló..májusra szeretném elérni a 80 kg-t , aki tud segítsen!
2012. szept. 6. 00:16
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Ide figyelj! Az étrend összeállítása a te dolgod. Ne várd már a sült galambot is a szádba!


Vedd a fáradtságot és olvass a témában, utána pedig tervezd meg magad az étrendet. Honnan tudná bárki, hogy te mit szeretsz enni, meg hogyan akarod megszervezni egy napodat?


Olvass:

[link]


A sportnál jó a súlyzózás, de nem a legjobb. Aerob edzés is kelleni fog heti 3-4x biztosan - tehát futás, bicikli, kocogás, séta, hegyi túra, görkori, ami megy. Legalább 1 órán át!

2012. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Minden adatunk azonos, leszámítva, hogy 21 évvel idősebb vagyok. A testépítés nagyon jó. Nem kell (nem is jó) minden nap. A köztes napokon kardió. Kaja: én kiiktattam minden cukrot és keményítőt, maradt a zöldség, gyümölcs, hús és hal, ezekből viszonylag sokat ehetsz és mégis fogysz. Kalóriát nem számolok. Most 80 körül ingadozom és nem vagyok biztos benne, hogy akarok még fogyni. (az utolsó 5 kg. túl nehéz, nem biztos, hogy megéri :-)
2012. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget mindenkinek ! Tudom hülye kérdés, de egy pizzériában dolgozom és minden nap ott eszem, ezt gondolom teljesen mellőznöm kéne, ugye ?
2012. szept. 7. 01:44
 4/4 Smartguy86 ***** válasza:
Jól gondolod :D
2012. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!