Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan lehet rendelni eredeti...

Honnan lehet rendelni eredeti Hoodia P57-et?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy senki nem tudja..

Egy csomó válasz van, hogy "megtaláltuk, hogy honnan.." meg "mi is szedJÜK.." de egy olyan sincs aki leírná hogy honnan...


Vagy csak kamuzzák, mert az oldalon leadott rendelések révén haszonhoz jutnak, vagy érdek nélkül írogatnak mindenfélét...



2012. szept. 6. 19:48
 1/7 anonim válasza:

[link]

En itt rendeltem, elvileg eredeti.

2012. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt azt írják, hogy nincs..

Mármint most nem látom ezt kiírva, de pont múlt héten néztem, és akkor ezt írták..


Na jó, ez zsákbamacska.. mindet meg kell nézni, ahol van kapcsolatfelvétel és garancia is..


Azért köszi! Lehet hasznosítom a tanácsod!:)

2012. szept. 11. 17:23
 3/7 anonim válasza:

Szia!

[link]

Én innen rendeltem pár napja, és hihetetlennek tűnt számomra, hogy nem lesz étvágyam... Nem mondom hogy nincs, de csökkent és egy nap egyszer eszek munkába indulás előtt és evés előtt beveszem, iszok rá 2-3dl vizet és utánna eszek. Nincs étvágyam és sokszor már csak azért eszem mert még nem ettem aznap, mert már nincs eszembe hogy egyek.

2012. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hosszú távon sajnos az éheztetés tápanyaghiányhoz vezet, ami sajnos betegségek megjelenését jelenti.(pl. allergia, látásromlás...)


Szedje aki akarja, de elárulom hogy mindenki szervezetében van egy önkontroll, ami szól hogy mikor elég a kaja.

Ha elég tápanyagban dús kaját eszik az ember, egészséges ételeket, akkor belőhető ez az adag, mellette persze sportolni kell, hogy tisztulni tudjon a szervezet.

2013. júl. 10. 17:16
 5/7 KissMelinda33 válasza:

[link]


Én innen rendeltem nemrég, másnapra meg is jött. Eredeti hologramos, a kapszulán pedig ott a "P" betű. Nekem működik, már 5 kilót leadtam.

2013. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bauer Diána válasza:

Köszi Melcsi!


Itt a tuti hely: nagyon jól elveszi az étvágyam. És nagyon jó képú a futár srác.:) innen rendeltem én is: [link]

2013. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kötőjeles honlapcím bejött nekem. A másik az emailemre sem válaszolt.Nem is értem, gondolom nem szállítanak valamiért..
2014. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!