Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én kb.170magas, és 98kg...

én kb.170magas, és 98kg vagyok, szeretnék lefogyni, a mozgáson kívűl még mit ajánlotok, meg hogy kerüljem a zsíros ételeket?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ráállni azért teljesen a vegetáriánus,zöldség és gyümölcs fogyasztására.Hogyan tudnék úgy leadni,hogy közben nem vonom meg magamtól teljesen a húst?

2012. szept. 11. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, a büdös életben nem fogsz leszokni.

Utánanéztél egyáltalán már, vagy ezt is elvárod mások helyett?

Esetleg vmilyen csodametódust szeretnél hallani itt? Na, akkor írom: mozgás + normális étrend!

2012. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fghj cvbn válasza:
100%

Ha szereted a húst, akkor egyél! A zsír is sokkal inkább belefér, mint a szénhidrát.


A hús csapdája inkább az, hogy a nagyüzemi hústermelésben manapság befett gyakorlat az állatok gyógyszeres/vegyszeres hízlalása. Azok a cuccok, amitől egy csirke 35-40 nap alatt vágósúlyba hízik, azok nyomokban megmaradnak a húsban, megeszed, és hízol. Nem a fehérjétől, nem a hústól, hanem a tápok maradványaitól.

Hipermarketek helyett keress inkább megbízható hentest egy piacon!

2012. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Húst fogyaszthatsz csk az nem mindegy hogyan készíted el. Ha megteheted akkor válasz update termékeket.

Pl. A rántott húst panírozd update1 liszttel és update 1 morzsával...

Fehér cukor helyett ha lehet használj nyírfacukrot. Kerüld a fehér lisztből készült kenyeret péksüteményt és a tésztát is. A cukros üdítő helyet igyál vizet vagy light üdítőt. A tejtermékekből válaszd a 1,5%tejet ès a 12%-os tejfölt. Ha ezt megpróbálod betartani napi 30 perces mozgás mellett biztos fogyni fogsz.Kitartást sok sikert!

2012. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

> Ha megteheted akkor válasz update termékeket.

Pl. A rántott húst panírozd update1 liszttel és update 1 morzsával...


Ugye, ez most vmi vicc? Azt kifelejtetted, hogy igyál update 1 norbivizet, mert azt bármikor ihatod.

Nem hiszem, hogy attól a 2 gramm liszttől bárki is elhízna. Húst pedig ehetsz kétpofára, attól nem fog a zsírréteg vastagabb lenni, max. az izomtömeged nő.

Mérd inkább a centiket, sokkal motiválóbb.

2012. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fghj cvbn válasza:
55%

Norbit én nem javaslom. Amúgy sem értem, hogy minek a húshoz liszt? Ha meg kell, mert valaki nem bír lemondani a bundás húsokról, vagy a liszttel sűrített szószokról, akkor nehogymár azon múljon a dolog, hogy néhány deka ápdétliszt mennyivel jobb, mint néhány deka normális liszt...

Nyírfacukor szintén elég vicces.... Én próbáltam, és durván kétszer annyit kell belőle beletenni bármibe, hogy ugyanolyan édesnek érezzem, és még akkor is van egy kis utóíze... Ennél sokkal egyszerűbb azt megtenni, hogy csak tiszta vizet iszik az ember, és kész... lehet élni kávé/tea/üdítő nélkül, és tök fölösleges azon agyalni, hogy mivel helyettesítem a cukrot... süti, édesség, csoki ugyanez... nem ápdét péksütit kell enni, hanem rá kell szokni arra, hogy répát, almát, körtét kell enni, ha az ember édeset kíván

Az ilyen simlis megoldások, hogy az ember ragaszkodik a régi kajákhoz, csak elkezdi őket hamisítani, lájtosítani, ápdételni, ezek elindítanak egy nagyon rossz pszihés folyamatot... a szerencsétlen fogynivágyó rászokik a csalásra... Az ilyenek szoktak ápdét-nasi mellett réka-DVD-t nézni.

2012. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de a Norbi féle update nyavajától borsódzik a hátam.NEM AKAROK ÉN FITNESSGURU LENNI!
2012. szept. 13. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy állsz azóta, sikerült fogynod?
2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!