Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a hasamból...

Hogyan tudnék a hasamból fogyni? Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Fogytam eddig kb.6 hónap alatt 20kg-ot,még 10-et kellene!

Fogyózok,azmellet aerobik és futópad!A lábaim szépen alakulnak,a combom is,de a hasam az katasztrófa.Bár nyilván már sok lement abbol is,mégis még mindig sok a háj rajta!

Nem szeretnék én manöken alaklúra fogyni,csak,hogy normálisan nézzek ki!


2012. szept. 12. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ez a genetike, ha hasra szedtél fel elsore akkor onnand is fogysz le majd legutoljara, ez van, maximum ha rá dolgozol akkor gyorsíthatod a menetet, de helyi fogyás nincs..
2012. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A futással szépen formálod a hasadat is, és nagyon jól feltölt. Amikor diétáztam, 72kg-mal kezdtem, mindössze 18 voltam, és fogalmam sem volt hogy kell helyen fogyókúrázni. Azt hittem napi 3x, egy pici kaja a megoldás. 57kg-ig mentem, amikor végre rájöttem, hogy ez így nem megfelelő. Kikértem egy szakember tanácsát, elkezdtem kondizni, egészségesen ettem (napi 5x), és emellett elkezdtem futni. Most 50kg vagyok, 162 cm-hez már 1,5 éve, és nagyon jól érzem magam a bőrömben. :)

Szóval a kondi és a futás nagyon hasznos.

Ha még nem voltál kondiban akkor se félj. Először én is ráparáztam, hogy majd kinéznek onnan, de az első alkalom után rájöttem, hogy ez hülyeség. Mindenki magáért megy oda, nem azért, hogy téged nézzen. :)

Sok sikert! :)

21/L

2012. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 suzi5584 válasza:

Szia!


Nekem a kavitációs ultrahang volt a legjobb megoldás. A diéta és a mozgás mellett nem tudtam lefaragni a hasamból, de ez a megoldás hihetetlen jól működött. Ott segített, ahol kell. Bő 1 hónap után meg voltam elégedve a testemmel. És sokszor olcsóbb, mint egy kondibérlet, ahol azt sem tudod, hogy mit hogy csinálj... CSak ajánlani tudom!

2012. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!