Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akarok se fogyni, se...

Nem akarok se fogyni, se hízni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elég sokan mondják, hogy milyen vékony vagyok - és tök jól esik, meg minden és ILYEN szeretnék maradni, sportolok is rendszeresen meg minden, és egy olyan 5-6 kilót adtam le. Csak volt valami hülyeség az anyagcserémmel, amibe most nem szeretnék bele menni, de valószinűleg ezért is híztam meg, meg amiatt is, mert utáltam sportolni, mert amúgy nem voltam soha az a hízékony típus. Csak mostanában egyszerűen nem szeretek enni. Ha tehetném, egésznap csak gyümölcsöket ennék, csak amiatt már készült ki a gyomrom. Vagy maximum csirkét, tojást, túrót de igazából azt se annyira... Az ebédet is úgy erőltetem le magamon, meg tulajdonképpen mindent ami nem csirke, de a túró vacsorára is nehezen veszem rá magam. Arra pszihikálisan képtelen vagyok, hogy mondjuk tejbegrízt csináljak - öntsem bele a cukrot a zsíros tejbe!? Pedig régen szerettem, és nem mondom, hogy most kívánom, de hát akkor na... Csokit nagy ritkán egy keveset képes vagyok megenni, de igazából azt se szivesen, de nem azért mert nem szeretem, csak egyszerűen... csoki? De az a baj, hogy nem állhat minden csirkéből meg gyümölcsből, mert elmegyek valahova ott sem azt árulják, meg az tényleg egyoldalú lenne eléggé. Most büszke vagyok magamra, mert megálltam hogy ne egyek annyi gyümölcsöt, és készítettem helyette rántottát. Kicsit hosszú lett, meg hülyeség, de . :((
2012. szept. 14. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha felkeresnél egy orvost, mielőtt komolyabb étkezési zavar alakul ki nálad.
2012. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egeszseges ha csak gyumolcsot,zoldseget,csirket es turot eszel.Nyugodtan ehetsz 1 hetente 1-szer grizet es egy suti vagy vlm.Inkabb keress fel egy orvost vagy pszhihologust hogy segitsen nehogy anorexiaba essel.
2012. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azt kéne, mert nem akarok tovább fogyni, de a gyümölcsön kívül tényleg nem akarnék semmit enni... De szóljak szüleimnek, hogy dokihoz akarok menni? Így is kell majd mennem más miatt orvoshoz, és így is kevés a szabadidőm... Meg szüleim elött azért megpróbálok enni, legalább napi 3x nem gyümölcsöt enni, csak az agyamra megy ez az egész. :S Hogyan vezessem fel itthon, meg hol találjak bárkit is...?
2012. szept. 14. 19:39
 4/4 poiu ***** válasza:
A Nevelési Tanácsadóban a pszichológusoknak van ebben tapasztalata. A banánt szereted? Jó étel lehet számodra!
2012. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!