Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét csak gyümölcs, mennyit...

1 hét csak gyümölcs, mennyit fogyaszt? Vagy csináljam két hétig?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

elég buta ötlet cukorral diétázni.

a fehérje szó esetleg mond neked valamit?

kezd a fogyi kategória átmenni viccbe...

2012. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva régebben én is azt hittem volna, hogy célravezető, de már annyit olvastam utána a helyes táplálkozásnak, hogy egyértelműen nem lenne jó, ha csak gyümölcsöt ennél 1 vagy 2 hétig. A gyümölcsök gyümölcscukrot tartalmaznak, ami ugye cukor, illetve vizet, és nagyon kevés használható anyagot a szervezet számára. Nincsen benne fehérje pl, amire nagyon szüksége van a szervezetnek. Elvileg rögtön megy zsírba a nagy része, a víz meg ugye kijön. Ráadásul nem ad elegendő energiát, hamar fáradt leszel, nem lesz energiád a napi teendők elvégzésére sem, nemhogy az edzésre. Aztán szépen megint elkezdesz ugyan olyan módon étkezni, mint előtte, és jön a jojo effektus, a duplája jön vissza annak, ami lement (bár kb. semmi zsír nem fog ezzel lemenni). Tehát végeredményben nem fogyaszt, marhára pórul jársz. Fogyni akkor fogsz, ha megérted, hogy nem diétával kell a zsírból fogyni, hanem váltani kell egészséges életmódra, és ezt nem néhány hétig tartani, hanem egész életeden át így táplálkozni. Továbbá edzeni sem árt, heti min. 3x1 órát. Olvasgass utána a helyes táplálkozásnak, nekem a kórházi dietetikus is csak marhaságokat mondott, 20 perc alatt lekoptatott, mert ingyenes volt, az internetről tanultam meg mindent.

Sok sikert!

2012. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semeddig se csinálj ilyet!
2012. szept. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt, mert a máj csak 50 gr gyümöcscukrot tud naponta feldolgozni, a többi az zsírba megy át.

Ez napi kb. 15-20 dkg alma, meg 10 dkg ananász.

2012. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!