Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 126kg-os,183cm-magas 15 éves...

126kg-os,183cm-magas 15 éves fiu vagyok, nagyon szeretnék lefogyni, de a sportokkal annyi a problémám, hogy köszvényes vagyok, tudnátok valami tanácsot adni, hogyan tudnék lefogyni minimum 40kg-ot?

Figyelt kérdés
negatív kommenteket kerüljük

2012. szept. 19. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán ismerem a betegséget de sétálni mennyire tudsz? Én úgy fogytam le 15 kilót hogy gyalog mentem mindenhova az étrendemre nem is figyeltem de neked nem árt valami diéta. Sok gyümölcs zöldség sovány hús kerüld a cukrot az édesített üdítőket és a zsírban sült ételeket, kenyérből tk stb stb sok helyen taglalják az egészséges táplálkozást
2012. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvosodtól kérj tanácsot, hiszen ő tudja, milyen sportot űzhetsz.
2012. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszvénnyel nem egyszerű eset a fogyókúra, bár a köszvénynél is kérdéses, hogy mely élelmiszerek fogyasztása vált ki nálad rohamot?

A köszvény egy anyagcserezavar, a purint nem tudja a szervezeted rendesen bontani, túl sok húgysavat termelsz és kristály lesz belőle, ami az ízületre kirakódik és begyullad, de ezt gondolom te is tudod. Az ízületednek viszont az ég adta világon semmi baja! Nem a terheléstől gyullad be, szóval bármilyen sportot űzhetsz. A köszvény nagyban összefügg a túlsúllyal, sokaknak teljesen megszűnnek a tünetei, ha megszabadultak a feleslegtől.

Amit teljesen kerülj el, az az édesítőszerek fogyasztása! Eszedbe se jusson! Amit használj, csak keveset, az nyírfacukor, baromi drága, de egy kanál egy teába kibírható naponta. Barna rizs, ami a barátod lesz, csirkehús és a hal. Halból csak a friss, vadvízi hal a jó, a tescos tenyésztett nem, mert zsíros. Zöldségből a lencse, szója, bab, borsó full kerülendő, ezen kívül minden zöld növény mehet. Kenyérből nagyon minimális, a barna kenyerek sem jók. A vörös húst, belsőségeket, velőt, vadhúst felejtsd el. Úszás nagyon jó, túlsúllyal is űzhető. Meleg vizes fürdő is jó, hiszen a kristály akkor csapódik ki, ha hideg éri, melegben nem tud. Az a baj a köszvénnyel, hogy az egyetlen dolog, amiből nem lesz húgysav, az a szénhidrátok, de attól meg nem fogysz, ördögi kör. A túró nagyon jó!

2012. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy kozeli ismerosomnek a hus elhagyasa mulasztotta el a koszvenyt. Legalab kuraszeruen erdemes kiprobalni, hogy tisztuljon a szervezet.

Egyel sok salatat, halat, gyumolcsot foleg almat, rizs, zoldsegek parolva, mez cukor helyett, de nem sokat, sok gyogynoveny es zold tea lehetoleg izesites nelkul.

Tudatositsd h az etel elosorban nem elvezeti cikk, hanem energiaforras a szervezetnek. Talalj hobbit ami lekot helyette

2012. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!