Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Emellett az étkezés mellett...

Emellett az étkezés mellett lehet-e fogyni/mellette fejlődni is?

Figyelt kérdés

19/L vagyok, 4 hónapja kezdtem el a testépítést csinálni, de persze még előbb le kell adnom 10kg felesleget. 3 kg már lement. Fogyni úgy akarok, hogy közben azért fejlődjek is izomzatilag.


06:00- 1 tányér Spenótos tészta

10:00-1 adag főtt, petrezselymes krumpli

14:00-2 szelet sült csirkemell+ párolt zöldség

18:00-1 szelet sült csirkemell

20:00- 2 dl natúr joghurt


2012. szept. 21. 06:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam:

kb. 21:00-2 dl natúr joghurt

Mert edzés után ittam meg. Ha már itt tartunk: Edzeni minden héten 4X 1,5 szoktam. 7 órakor.

2012. szept. 21. 06:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy fogyni, hogy közben az izmaid tömegét növeled. Ha nem szedsz szteroidokat, akkor ez lehetetlen. Elsőnek tömegnövelés, aztán szálkásítás, de egyszerre a 2 nem megy.
2012. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Lássuk miket eszel:

Tészta, krumpli, joghurt (mellette húst, némi zöldséget is).


Tudod mit lehet elérni lisztes, krumplis tejes táplálkozással?

Láttál már kövér nőket? De tényleg hájasokat. Képzeld el, hogy rosszul vannak, gyengék, nehezen kapnak levegőt. Gyógyszert kell szedniük, az immunrendszerük alig bírja védeni a hájas testüket és a szerveik egyre rosszabbul funkcionálnak ahogy megfulladnak a hájban. Na ilyesmi történik.


A gabona, tej nem emberi táplálék. Egerek esznek búzát, de más a testük mint a tiéd!


A húst zöldséggel edd, a zöldséget pedig hússal, ne tésztával meg krumplival és ilyen sz.arokkal.

Emellett változtatni akarsz a testeden, és ennek érdekében a vacsora 2 dl joghurt?

Mert nem mondták, hogy a joghurt hogy megemeli az inzulin szintedet, hogy a borjú HÍZÁSÁÉRT kell tejet innia a kis tehénnek? Hogy az emberi testben csak a rák kialakulásához növeli a kockázati tényezőt? De emellett még a hasznos tápanyagok felszívódását is gátolja, ahogy bevonja a bélfalat.


Hús, zöldség, gyümölcs, olajos magvak - ezeket akartad írni a napi evésedhez, szerintem mielőbb így is legyen! :)

2012. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezaz, de hiányzott...a sok marhaság megint...
2012. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Gluténos dolgokat, (mint például a kenyér és a tészta.. bár végül is kapni glutén mentes változatot, ha gondolod)akkor esszük, ha hízni akarunk, már bocsánat. Hagyj el mindent aminek glutén tartalma van! Cukros dolgokat sem ajánlott enned. Este 6 óra után abszolút ne egyél, főleg nem joghurtot (kivéve TALÁN ha alacsony zsírtartalmú, natúr). Napi 2 liter víz pedig az abszolút minimum. Edzésnek én rendszeres úszást ajánlanék, mert rengeteg izmot megmozgat, és még feszes, kerek fenékkel, és lapos, izmos hassal is megajándékozhat.

Sok szerencsét!

2014. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!