Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét koplalással mennyit...

2 hét koplalással mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy így nem a zsírból vesztek hanem az izmokból, és nem igazán szabad így fogyózni, de ha kérhetem mindenki csak a kérdésre válaszoljon. 170 cm 65 kg

2012. szept. 26. 13:49
 1/9 anonim válasza:
5 kilo
2012. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napi -2000 kcal-val szamolva ez -28000 kcal, ami 3.1 * 9000 kcal, szoval kb 3 kilot.
2012. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. szept. 26. 13:56
 4/9 anonim válasza:
2-3 kiló mehet le, de sajnos ez vissza is jön a koplalás után.
2012. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tested nem egy gép, tehát nem tudjuk kiszámolni.
2012. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazad van, de csak úgy átlagban gondoltam
2012. szept. 27. 16:26
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Sajnálom.. tarts bun.kó roha.déknak, pontozz le meg jelents, de koplalással akkor is csak beteg leszel. Csökkenhet a testsúlyod 4-5 kilót, aminek a nagy része víz és bélsár, kellemetlenül nagy károk már ennyi idő alatt is keletkezhetnek az anyagcserédben, az izmokat is nehéz építeni - lebontani könnyebb.


Ahelyett, hogy kidobnád a kenyeret, tejet a francba és ennél húsokat meg zöldséget. Ennyire lenne bonyolult az egészséges táplálkozás, fogyás stb.


Böjtnek van lelki szerepe, úgy tudom. De ezt nyilván nem gyiken beszéli meg az ember, hanem szakértőhöz fordul. Én mondjuk egyelőre teszem a szellememre/lelkemre, én nagy húsevő vagyok. És reszkessen ha látok egy karalábét, mert ő is jön a tányérra :)

2012. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy 6-10 kg-ig, 3 kgot ezzel 4-5 nap alatt leadnád,az a válaszoló hülyeséget irt!
2013. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tudom , hogy nem mai kérdés viszont leírom hátha lesznek még olyanok akiket érdekel... Bulimiás voltam majd átmentem anorexiába...Súlyra kigyógyultam...Viszont lelkileg nem..Nem érezem magam jobban és vékonynak se látom magam...Megint ep kezdtem koplalni..úgy , hogy észre se vettem...4napja nem ettem semmit és már 3kilot fogytam:) És éhes se vagyok...Viszont sokszor olvasom , hogy ha koplalással fogysz vissza fog jönni...Nem minden esetben.. A pszichiátrián 4évet küdzött anorexiával egy lány...17éves 170cm és 30kg volt és 54kilóbol fogyott le ...4év után vissza jött megmutatni a étkezési zavarokkal küzdökkel , hogy mindenből van kiút és elmesélte a történetét..Akkor volt fél éve, hogy evett normálisan és nutellától kezdve mindent...És 56kg volt... Én 167cm és 46kg vagyok (igaz most koplaltam és 43kg vagyok) és utoljára 164cm voltam és 32kg és mielőtt lefogytam volna akkor is 164cm és 45kg voltam...


De súlyos következményei vannak a koplalásnak....Sportolkatok inkább és fogyeljetek arra , hogy mit esztek és mennyit..Ne essetek bele ebbe a súlyos betegségbe...Veszélyes játék✔

2018. márc. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!