Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel így 3 hét alatt 3-4...

Ezzel így 3 hét alatt 3-4 kilót lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Nos,a nyáron ugyan sportoltam és feljött rám 4 kiló.Ami nem igen látszik,viszont mielőtt sportoltam volna,már előtte is voltak plusz kilóim a hasamon-karomon.A sport mellett zabálta,de most egy fontos esemény miatt muszáj lesz leadnom hasból és karból.Tudom,hogy helyi fogyás nincs.

Ezzel az étrenddel és edzéssel elérhetem?

Reggeli: 3 tojásból rántotta nagyon kevés olajon+ 1 szelet tk. kenyér

Tízórai: fehérjeturm.

Ebéd: 25 gramm rizs + hús(csirkemellfilé mindig máshogy elkészítve sajttal,baconnel.. nem tudnám natúran megenni,egyhangúságot sem szeretem,mindig más recepttel... darált marhahús hamburgerhúsként megcsinálva)

Hamburgerhúsként 2-2 db, Csirkemellfilét,ha készítek.akkor egy fél mellett veszek,minden nap frisset

Uzsonna: u.az

Vacsora: edzés után fehérjeturmix,ha megéhezem,túró pl. körözöttként.


Edzés:

heti 2* csak 50perc futás + hasizom

heti 2* hot iron,utána 25perc futás

heti 2* spinning,utána szintén 25perc futás

és heti 1* sima súlyzózás a teremben a magam összeállítása szerint teljes testre (főleg comb,popsi) + 25perc futás a végén


A 3. héten felemelem a spinning utáni futást 30 percre,a súlyzózás után ugyanúgy 25 perc marad,ill.ha csak simán futni megyek.

A futás tempója 8.8-9-9.2 km/ h sebességgel


Ja,és a súlyzózásoknál guggolásokra hot ironon 18-20 kilót használok, saját edzéstervnél kézisúlyzóval 2 db 8 kilóssal. Így ugye nem lesz formátlan,eldeformálódott popsim,hanem megmarad a formája?Mivel egész testről történik a fogyás.


2012. szept. 26. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:
A 2-2 hambihusit úgy értettem,hogy 2 ebédre,2 uzsira!
2012. szept. 26. 19:43
 2/5 A kérdező kommentje:
ja,és zsírégetővel érdemes kísérletezni? Köszi
2012. szept. 26. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A tested a zsírégető.

Minimális szénhidrátot vigyél be (tehát a reggeli tk kenyér, meg a rizs az mehet a szemétbe) és a futást hagyd a lovaknak.

Úszás, Taichi, Jóga már edzések, futásnak viszont semmi értelme. Még a spinning is jobb, bár kérdés hogy hosszú idő alatt az mennyire ízület kímélő.


Így menni fog 3-4 kiló, minden bizonnyal. Ha a fehérjepor helyett is húsfélét eszel, meg zsírt akkor még egészséges is lesz. A tejsavóból vagy szójából kivont fehérje sajnos nem az.

2012. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de nekem a jóga nem edzés,hanem hülyeség,maximum nyújtásnak megfelel :D
2012. okt. 2. 00:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd ha beteg leszel, megváltozik a felfogásod :)

Nem tudok többet írni, amíg az előítéleteid RABJA vagy, addig hogyan is beszéljünk kötetlenül, szabadon :)

2012. okt. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!