Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt 20 kg-ot fogytam...

4 hónap alatt 20 kg-ot fogytam! Ez jó eredmény? Nem túl sok? Persze sportolok és egészségesen étkeztem.

Figyelt kérdés
És van, hogy nem kívánok semmit enni. És éhséget sem érzek. Igy is be fog indulni az un. elraktározás a következő étkezés után?
2009. aug. 3. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy fogytál le? a tornát ne hagyd abba mrt észre sem veszed és visszahizol
2009. aug. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha magas testzsírról indultál akkor elképzelhető. Máskülönben 4 hónap az mondjuk 4*4=16 hét, heti 1kilónál azért picit több,úgyhogy nyilván van benne izom meg vízveszteség is a zsír mellett, de szép eredmény.
2009. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Fokozatosan kezdtem az egész életmódváltást! Az étkezéssel és a mozgással is! és igy nem is diétának fogom fel!

Sokat sétálok és tornázok Norbira!

Nem eszek fehér lisztes, cukros, zsíros ételeket! De sok zöldséget, gyümölcsöt, sovány húsokat és tejtermékeket fogyasztok! Barnarizst és teljeskiörlésű lisztből készített kenyeret és tésztát fogyasztok sok zöldséggel vagy csirkemellfilével! Sok salátát!!! Napi 5-6 étkezés, de mindig kicsi adagokat.

Nem követek semmilyen módszert, magam alakítottam ki mindent.

Nem szenvedek! És nem esem kétségbe, ha kimarad 1-2 torna vagy megkívánok egy kis édességet! Utána nincs lelkiismeretfurdalásom sem!

Hosszabb távon nem is lehetne folytatni, ha csak szenvednék!

De nem is kívánom már a fehérlisztes dolgokat sem a cukros édességeket!

Tisztában vagyok vele, hogy nem 1 hét alatt szedtem fel a kilókat, ezért nem is lehet ennyi idő alatt leadni!

2009. aug. 3. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!