Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a 172 cm 62 kg...

Szerintetek a 172 cm 62 kg megfelelő? 15/L

Figyelt kérdés
csak arra vagyok kíváncsi h ez így korrekt-e, vagy fogynom kéne-e. köszi :)

2012. szept. 27. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

korrekt

Persze az alak az más tészta.

2012. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg jó, de ha belegondolsz, hogy 15 évesen vagy annyi ahhoz a magassághoz, akkor később valószínűleg több leszel.

15 évesen még gyerek vagy, vagyis fejlődő szervezet, tehát nem alakult még ki véglegesen mindened.

Vagyis várható, hogy akár több is lehetsz.

Csak egy példa, bár tudom, minden ember más: én 174 cm körül vagyok, 15 évesen kb. 55 kg voltam. 25 évesen pedig kb. 58-60 kg voltam a legjobb formában.

Most 31 vagyok (vagyis nemsokára 32) és most kb. 62 kg a "versenysúlyom".

Az a baj, hogy 20-25 év fölött észrevétlenül lerakódnak a kilók és sokkal többet kell küzdeni a súlytartásért és a fogyásért is. Érdemes tehát már az elején megalapozni az egészséges életmódot (nem fogyókúrát!) és a rendszeres testmozgást és akkor később sem fog problémát okozni.


Ja és amúgy ezek csak számok. Ismerek egy nálam kisebb súlyú lányt, aki eszméletlen formátlan, úgyhogy én hiába vagyok kilóban több, akkor is jobb alakom van (és nem vagyok tökéletes) :)

2012. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes! Egy grammot sem kell fogynod! :)
2012. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ugyanezzel a magassággal és súllyal nem néztem ki jól, de ha sokat sportolsz akkor lehet csinos :)
2012. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nos mivel én versenyszerűen sportolok azzal túl sok gondom nem lesz, h mozogjak :DD csak anyukám sulykolja h ne egyél annyit, nehezebb vagy már mint én. tegyük hozzá anyánál egy fejjel vagyok magasabb és azért van egy izomzatom is :))

de köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 29. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!