Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,10 kilót kéne...

14 éves vagyok,10 kilót kéne fogynom. Ha ilyen korban fogyok le, fog nőni még a mellem fogyás után?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok, 10 kilót kéne fogynom. 70 B a mellméretem, és hogyha mondjuk következő iskolakezdésig sikerülne valamennyit fogynom, kisebb lenne a mellem, utána nőhet még? A nővéremnek és anyámnak is nagy melle van, de nekik 14 éves korban már nagyobb volt, mint most nekem.

2012. okt. 1. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok én is.Minden szempontból..:S
2012. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14 éves vagy, és már a melled érdekel? Mindegy, nem az én dolgom.. A melled növekedése nem a testzsírod kérdése. A mérete függ attól, mennyire vagy zsíros (a növekedés inkább a mirigy állománytól függ, illetve hormonkérdés mennyi zsír van a melleden, vagyis hormon-testalkat).


Ha nem eszel kenyeret, marha váladékot (gabona és tejféléket), cukros sz.arokat hanem áttérsz húsokra, zöldségekre akkor lefogysz. Sőt, cukorbeteg sem leszel, illetve ha ezt megtanulok, akkor később az elhízott, cukorbeteg, szívbeteg gyógyszereken élő barátaidnak, rokonaidnak is tudsz majd segíteni. Mondjuk nem fognak rád hallgatni, de legalább elvben segíthetsz nekik.


Meg kell tanulni, hogy a lisztes dolgok, krumpli, rizs, tej NEM tartozott sosem az ember természetes táplálékai közé, és csak betegséget kapunk tőlük. Ehhez képest milliók esznek ilyen sz.arokat.

2012. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!