Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy citromos nesteaban mennyi...

Egy citromos nesteaban mennyi kalória van? Kicsiben.

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el az üvegen.
2012. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fél literesben kb 175
2012. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kalória?

Azt sem tudod, az aromáknak, színezékeknek, édesítőknek milyen hatása van a testedre, de a kalória érdekel?


Megmondom: ha beteg leszel a vegyszerektől (bár ez kicsit túlzás, mert a gabona, tejfogyasztás miatt lesz ilyen betegség, de a vegyszerek is hozzáadódhatnak) és tönkre megy a hasnyálmirigyed, pajzsmirigyed akkor halál mindegy lesz mennyire kevés kalóriát eszel, csoda lesz ha gyógyszerek mellett fogyni fogsz tudni :)


Nem kéne ilyen löttyöket inni, ha már fogyás, egészség lebeg a szemünk előtt. A kalóriatartalom meg nem számít: 1 kiló zsír energiatartalma nem okoz pl. máj elzsírosodást (mint az üdítőkhöz adott fruktóz), inzulin rezisztenciát.

2012. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te mikor fejezed be a baromságok irkálását mindenhová? Tudod te mit ettek régen az emberek? Meg mit ittak? TEJET, és TEJTERMÉKEKET és nem haltak bele, milyen érdekes! Nagyon nagy túlzásokba esel, senki nem lett még ilyen beteg a mai táplálkozástól, lehet hogy egészségtelenek ezek a dolgok (sőt biztos is), de nem ekkor a mennyiségben, mint ami az átlag ember elfogyaszt. És itt nem a 0-24 órában chipset és kólát zabáló, számítógépes játékot toló 100 kilós gyerekről beszélek, hanem az átlag emberekről. Annyi baromságot hordasz itt össze-vissza, hogy te magad se tudod szerintem, hogy miről beszélsz, csak lököd a hülyeséget. Feltűnhetne már, hogy mindig le vagy pontozva, meg hol vagy %-ban...gondolkozz már el egy kicsit.
2012. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Haha szerintem egy Cukros Nesteába nem fogok belehalni...:D vagy ha mégis majd a szellemem jelezni fogja ne félj. ;) és nem azért írtam mert fogyózok és kétségbe vagyok esve hogy mennyi kalória van venne. hanem súlyt tartok és kíváncsiságból mert igen szoktam cukros italokat enni sőt naponta iszok tejet is a müzlihez vagy a kakaómhóz és mégis tök fitt vagyok,egészséges és nem járom az utolsó éveimet a tej és a cukros italok miatt. de azért értékelem az aggódást, cuki volt és jót is röhögtem.:D
2012. okt. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!