Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami otthoni torna ami van...

Valami otthoni torna ami van olyan intenzív mint a futás?

Figyelt kérdés
Egy órát szoktam futni, de mivel falun lakok csak erdőben tudok mert mindenhol beton van. Most hogy bejönnek az esős idők nem tudok kimenni még akkor sem ha nem esik pont mikor mennék mert csupa sár minden. Valami olyan torna kéne itthonra ami ér annyit mint a futásom. Tippek?
2012. okt. 2. 05:53
 1/7 anonim válasza:
61%
Rubint Réka, az elég kemény!
2012. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antimod ***** válasza:
1000 db négyütemű fekvőtámasz, jó pörgősen. :)
2012. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még a Zumbát is ajánlanám Réka mellé, jól megizzaszt. :)
2012. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Insanity
2012. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
szex, extrém pózokban
2012. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

A futás csak az ízületeidet teszi tönkre, 1 órán át.. rendszeresen végezve. A jövőben nagyon nem fogod szeretni.


Nem kell intenzív edzés, Jóga, Taiji vagy saját testsúlyos erősítés bőven megteszi (ha már Rubintréka, akkor inkább BodyRocktv). Nem kell szénhidrátokat és tejet zabálni nap közben, ez az egészség és a fogyás része miatt fontos. Gabona egereknek, tej meg borjaknak való táplálék!

2012. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én tegnap elkezdtem csinálni egy videót, ami három részből áll. 10 napig kell az első rész, 10 napig a második, majd 10 napig a harmadik részt csinálni. Tehát ez egy 30 napos diéta, ami mellé természetesen hozzá tartozik az egészséges táplálkozás is. Sajnos tapasztalatot nem tudok írni, de elég rendesen átmozgat. Igaz, hogy angol nyelvű, de tökéletesen lehet így is érteni a feladatokat : http://www.youtube.com/watch?v=ve-WiQKi_W8&feature=player_em..
2012. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!