Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan bírjátok Budapesten?...

Ti hogyan bírjátok Budapesten? Vidékről jöttem, írjatok?

Figyelt kérdés

Vidékről jöttem, és ott kiskoromtól kezdve ismertem az ottani kajákat.

Lefogytam kb 18-19 kgot, de fősulis lettem, és Budapesten annyi, de annyi új kaja, inger van, ami vidéken, (kis porfészeken lakom) nincs! Kebab, ilyen-olyan török, arab, kínai... hát ahol lakom van össz-vissz 2 kínai a városban, meg 1 db meki, ilyet képzeljetek el, nálunk kfc-ről nem is hallottak.


Itt meg annyi pékség van, a metrólejárónál, hogy fúú! És falásrohamaim vannak, kezdem elveszteni a kontrollt, kérlek segítsetek!!

Amíg otthon voltam, addig tudtam pl. barna magos zsömlét zöldséggel enni, mert ott minden ízt ismertem, de itt annyi ÚJ dolog és új csábítás van...


segítsetek!! Falásrohamaim vannak már, teletömöm magam, aztán másnap semmit nem eszek a bűntudat miatt...


hogyan térjek vissza a régi egészséges étrendemre (barnarizs, barnakenyér, sok zöldség stb stb? Hogyan álljam meg a csábításokat?

Próbáltam az "egyél-csak-1 db -péksütit" módszert de falás lett belőle... vagy semmilyen cukros/zsíros dolgot nem eszem, vagy MINDENT összeeszem...


segítsetek!:(:( nagyon fáj most is a hasam.


2012. okt. 4. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Azert gondolom videken is tudtál enni csokit, peksütit stb. Max egyszer próbáld ki ezeket, de ennyi. Engem nem tud meghatni egy fornettis a metrónál, sőt kifejezetten gáznak tartom a kajavásárlást ilyen zsúfolt, koszos helyen. Inkább viszek magammal tk. szendvicset meg almát.
2012. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

amíg heti 5x lefutsz napi 10km-ert,addig nem olyan nagy a gond.

a régi étrendedben meg nem említetted a húst,tojást,ami a normális evés alapja,és akármennyit ehetsz nem hizlal.


amúgy meg ezt már kérdezted 1x,emlékszem rá,és jött is rá sok válasz.

ne itt mártírkodj...

2012. okt. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én általában nem viszek magammal pénzt hogy ne tudjak venni semmit. Bár én nem gyakran járok arra fele így mindig kihasználom a lehetőséget de akkor is max 3 csokis tekercs.

Önuralom


Ha meg már fáj a hasad (nekem ma pl szőlő miatt) tedd el úgy hogy ne lásd. Bár ez nem mindig segít, ezért jó ha alapból nem veszel annyi mindent

2012. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Született budapesti vagyok. Nekem fel sem tűnnek az ilyen dolgok.. Talán mert nem érdekel, hogy hol árulnak péksüteményt vagy kínai kaját.
2012. okt. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz megállni, én vidékről megyek be hetente, két hetente egyszer, és úgy érzem mint te, viszont ezek a kaják annyira drágák, hogy a pénztárcám tart vissza.
2012. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam mint te :)

A különbség annyi hogy én most 3.éves. Az első másfél évemben felszedtem kb 13 kilót ezek miatt a dolgok miatt pedig nem eszméletlen zabálásokat csináltam csak a kínaiban ebédeltem tésztát pl, napközben péksütit stb. Azóta áttértem teljesen egészséges életmódra és már jóval több is lement mint ami feljött, így az eredeti normál alkatomból most már vékony lettem :)

Azóta soha nem vásároltam ezeken a helyeken semmit. Nem mondom hogy nem ettem, mert pl tesóm eszik ilyeneket és ha megkínál én meg épp megkívánom akkor eszek 1et (!) de amúgy nem is hiányzik.


21L

2012. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában ezek a kaját csak addig érdekes, amíg látod. Sokszor én is ennék valami jó péksütit, erre az a módszerem, hogy egy héten keresztül mindennap megkérdezem magamtól, hogy még mindig kívánom-e. Ha egy héten keresztül igen a válasz, akkor jöhet, de egy héten max 1 és csak 1 alkalommal. Így lehet mérsékelni a zabálást, nekem bejött. Nagyon ritkán van, hogy 1 héten keresztül vágyom valamilyen kaja után.
2012. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen így voltam :D aztán az ember megszokja, hogy minden sarkon süti, pék, fánk, kifőzdék. Majd simán elmész mellettük :)
2012. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!