Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány gramm fehérjét, ch-t és...

Hány gramm fehérjét, ch-t és zsírt kell bevinnem a fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20éves nő vagyok 70kg,170cm,a testzsírom 19kg,ebből 10et fogyhatok le...Nah az lenne a kérdésem,hogyha viszonylag látványos és amennyire lehet gyors fogyást szeretnék elérni,akkor,mennyi fehérjét,ch-t és zsírt kell bevinnem egy nap. 6szor akarok étkezni,mert este későn fekszem.A 8óra alvás általában mindig meg van és minden nap edzem először egy kis aerobbal,aztán izommunka. kb 1-1,5 egyben,de még nem olyan erőltetett tempóban nyomom.Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!:) És egy étrendnek is nagyon örülnék!Köszi!



2012. okt. 5. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd érkezik a válasz a művész úrtól, hogy ch-t egyáltalán ne egyél, mert nincs rá szükséged, hacsak nem akarsz megdögleni.

Ellenben többezrével nyomathatod magadba a fehérjét meg a zsírt, akár 3-4ezer kcalt is naponta...

2012. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ebben nem sok értékelhetőt találtam...
2012. okt. 5. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha értékelhetőt írok, akkor úgyis az van, hogy laikus vagyok, nem értek hozzá, és ne írjak sz@rt...

De ha nem olvasod itt a kérdéseket, a válaszokat, meg azt az egyet mindenek felett, akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit... Nem veled akartam b@szakodni.

2012. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

én innen okosodtam

2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oksa.Annyira nem olvasgattam még ebben a kategóriában.Miért,mi a gáz?Nem baj ha laikus vagy,kíváncsi vagyok a véleményekre.:)
2012. okt. 5. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez nagyjából illene hozzád.

a 6. étkezés az edzés utáni fehérje turmix,azt beillesztheted akármikor.

viszont ha ezekhez az adatokhoz 19% a tzs-d,akkor női testépítői izomzattal rendelkezhetsz.

a szépségversenyen a csajoknak van 18-20% közötti tzs-ja.

amit meg írtál,hogy levinnéd 9%ra,az az eres,kockás has.

viszonyításnak neki itt a képen kb 13-15% a tzs-ja

[link]

persze csak támogatni tudom ha hasonló alakot szeretnél,de a 9% azért durva cél,fent tartani meg még keményebb és nőként nem is célszerű női okok miatt.

javaslom mérd meg újra a testzsírod rendesen itt-

[link]

mert félreértésre gyanakszom.

2012. okt. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Köszi a választ,de félreértettél,én azt írtam hogy 19kg és ebből csak 10kg adható le.kg nem=%. Százalékban azt hiszem 24%vagy 28%.Nem emlékszem pontosan.:) Szóhval nincs sportoló testalkatom.:D
2012. okt. 6. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

én is félreolvastam először

ott a blogon vannak kaják és értrendek is (vigyázz ő 58kg volt)

a testépítős oldalak nézegetése nagy segítség sok ötletet ad

2012. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!