Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak fogyni?

Hogyan tudnak fogyni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna hizni,de csak a pocakomra adok fel!Mit tehetek hogy csak a hasamrol adjam le a felesleget?Van valami dieta is erre,vagy csak a torna segit?-Elore is koszonom!

2012. okt. 6. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapok ismerete nélkül sehogy. Helyi zsírégetés nincs. Diétánál kell fehérje 3g/tsk, szénhidrát 1.5-2g/tsk és zsír 1g/tsk. Plusz mozgás.
2012. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot!
2012. okt. 6. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:

"Diétánál kell fehérje 3g/tsk, szénhidrát 1.5-2g/tsk és zsír 1g/tsk. Plusz mozgás."

Már megint itt vagy te nyomorék?

Szerinted ha 40 szerencsétlen kiló vagyok, akkor egyek 120 gramm fehérjét és 60 gramm szénhidrátot, mert a számításaid szerint annyit kéne?

Ezen már egyszer veszekedtünk egy jót te szellemi fogyatékos, nem győztelek meg afelől, hogy milyen nyomorék vagy?

Szóval kedves kérdező, maradjunk az 1,5-2gramm/tskg fehérjénél, és 3g/tskg szénhidrátnál.

Köszi.

2012. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ez "fehérje 3g/tsk, szénhidrát 1.5-2g/tsk és zsír 1g/tsk" egy kezdő fogyni akarónak vajon mennyit mondhat mert szerintem nem sokat. Leírom magyarul is :D

Fogd vissza a kenyér és tészta féléket, leginkább teljes kiőrlésűt válassz azt is reggelire. Ezen kívűl sok gyümölcs, zöldség és sovány hús/hal párolva. Jó még a tojás zabkása és túró is. Diétára én mindig a helyes étrendet ajánlom, aminek nem nehéz utána nézni az interneten. Mozgásnak pedig sok séta vagy futás esetleg torna videó. Amiket én eddig néztem a pilates ment rá leginkább a hasizomra próbáld ki

2012. okt. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3.-nak annyit, ezt nem én találtam ki, utána lehet nézni. Diétánál emelik a fehérjebevitelt, hogy ne veszítsen az illető izmot. 2g/tsk fehérje akkor van, ha tömegel valaki. Szénhidrátból meg sok lesz az a 3g/tsk. Mondom, utána lehet nézni.
2012. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!
2012. okt. 7. 08:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben, pici drága szellemi fogyatékoskám, kérek linket arról, hogy egy embernek 1,5gramm/tskg ch-ra és 3gramm/tskg fehérjére lenne szüksége.:]
2012. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!