Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos, jól bevált fogyókúra?

Hatásos, jól bevált fogyókúra?

Figyelt kérdés

155 cm, 64kg-m vagyok. kb 10-15kg-ot szeretnék leadni. Segítsetek, ötleteket várok !

Előre is köszönöm.

16/L



2012. okt. 7. 22:51
 1/9 gelazso ***** válasza:
53%
ne fogyókurázz!!! csak sporttal lehet tartósan lefogyni jojo effektus nélkül!!!!!
2012. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
keveset kell zabálni
2012. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Kevesebbet eszel, többet mozogsz.
2012. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ehetsz nyugodtan csak sportolj is mellette vmit. Ha elkezdesz fogyozni kicsi maradsz... meg novesben vagy. ezert is lettem kisebb a noveremnel mert nem ettem eleget.. :-(
2012. okt. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elárulom a nagy titkot: Ésszerű, egészséges étkezés, heti 3-4x sport.
2012. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egészséges étrend, napi többszöri étkezés mérték tartással és rendszeres testmozgás. Röviden ennyi
2012. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendszeres testmozgás, máris másabb mint a sport. Rengeteg sportoló zsíros, ráadásul az ízületeik is tönkremennek..


Kevés szénhidrát, sok hús, zsír, zöldségek. Tej, gabona és hasonló malactápokat.. felejtsük el!

2012. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kb 500 kalóriával egyél kevesebbet, mint a normál energiafogyasztásod (1500-1700 kalóriára tippelek fogyókúraként), igy kb fél év alatt tartós fogyást tudsz elérni.

ne csinálj tiltólistát, mert aztán bezabálsz...


én úgy csináltam,hogy mindig csak olyan dolgokat ettem, amiket szeretek, ami ízlik. meg -mivel édességfüggő vagyok- hetente egyszer megengedtem azt, hogy cukrosat egyek, (egy cukros péksüti), és heti 1 kis csoki (azért csak heti egyszer, mert egyébként nehezen tudtam volna megállni, hogy többet ne egyek, ha neked ez nem gond, lehet heti több alkalom is) .

mindent ettem, amit egyébként, csak a zöldség-gyümölcs aránya lett nagyobb,, és csökkentettem a zsírtartalmat.


ha lefogysz, akkor ne ez eddigi életmódodra térj vissza, hanem mindig figyelj oda a táplálkozásodra.

2012. okt. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egézséges ételeket egyél. Rengeteg zöldség, gyümölcs. Próbáld meg, hogy szinte csak gyumolcsot zoldseget, hust, hetente ketszer tesztat, reggelire egy szelet kenyeret eszel. Kevesebb zsirt, tobb feherjet vigyel be. És nagyon fontos a sport. Ha nem sportolsz, vagy egy dekat nem fogsz fogyni, vagy koplalsz, es teljesen legyengulsz, raadasul visza is fogod hizni ha hirtelen fogysz. Ha soha nem sportoltal, kezd lassu kocogasokkal. Eloszor kocogj napi 2-3 km-t, aztan noveld a tavot, SZEP LASSAN. A kulcs az egezseges taplalkozas, es a mozgas. Hajra, es kitartas!😊😊
2016. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!