Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elfelejtettem elhozni az...

Elfelejtettem elhozni az előre elkészített ebédemet, és sajnos nincs időm étterembe menni. Csak kiszaladok kaját venni, segítsetek csajok, mit vehetnék? Paradicsom, uborka meg csirke sonka mehet szerintetek? vagy mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
virsli zöldséggel? konzerv hal ? remélem segítettem
2009. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A virsli zöltséggel nem rossz .. köszi szépen :-))
2009. aug. 6. 11:27
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem igazán értem a problémát.Bemész egy boltba és,amit megkívánsz :) Persze mérlegelj,hogy mennyi időd van megenni és ha szendvicset szeretnél van-e hol elkészíteni pl egy íróasztal.Ha nincs,akkor előre csomagolt szenyót is vehetsz. :) Ajánlom édességnek a győri édes kókuszost :)) Imádom :)
2009. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen csak éppen fogyizom, szóval a szenyát meg a kekszeket elfelejtettem egy idöre.
2009. aug. 6. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs,nem tudtam,hogy fogyózol. :) Akkor én is a virslit,meg a parizert pártolom.Abonett-et szoktam enni kenyér helyett,mégse magában kelljen a felvágottat megenni.Édességnek akkor gyümölcsöt vennék. :) Kitatást a fogyókúrához :)
2009. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond .... és köszi a válaszod :-))
2009. aug. 6. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Joghurt, alma, sonka, paradicsom, uborka, puffasztott búza/rizs és sok-sok víz :)
2009. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha fogyózol akkor a virslit is elfelejtheted, nézd meg az összetételét.


Egyébként ezel a módszerrel bármit kiválaszthatsz - nézsd azösszetételt. Ami cukros nemjó. Ami túl zsíros nem jo. Lehetőleg liszt ne legyen benne.


Ezekután amiket boltban megkaphtsz és beleférnek: pufirizs, cottage cheese (ez egyfajta túró és spar plus meg hasonló helyeken többnyire lehet kapni); túró, Kivéve a konzerves tonhalakat amik még tökéletesek.

2009. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
paradicsom, paprika, uborka, csirkemellsonka, abonett. utánna 1 db alma. És jó sok víz, fél liter minimum, de inkább 1, vagy több.
2009. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Csirkemellsonkát, paradicsomot, uborkát és egy joghurtot vettem .. aranyosak vagytok, és köszike a segítséget :-))
2009. aug. 6. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!