Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A diéta+ mozgás ér valamit ha...

A diéta+ mozgás ér valamit ha közben fogyasztok alkoholt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom h az alkohol hízlal. Nos én nem vagyok vmi nagy piás de elég gyakran eljárunk a csajokkal bulizni. És olyankor néha megszalad a szekér. Nemrég leadtam 15 kgot de szépen lassan kezd visszajönni. Most megint szeretnék odafigyelni, de közben élvezni is szeretném az életet, nem lenne jó ha még bulik idején nem engedhetném el magam ahogy akarom. Szóval ha diétázok meg mozgok, de alkoholizálok is mellette attól még érni fog vmit a vesződésem?
2009. aug. 6. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem simán belefér, nekem is vannak ilyen estéim és mégse hízok/híztam meg tőle, meg ha bulizni mész úgyis letáncolod a plusz kalóriákat:)
2009. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is fogyózom, ha bulizni megyek. iszom, mégsem árt a fogyókúrámnak.
2009. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ritkán egy-egy alkalom belefér
2009. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet.. szerintem 1-2 alkalom amúgy belefér. Mondjuk én általában másnap kétségbeesem, de igyekszem több salátával és kevesebb kalóriával kompenzálni az előző estét :D
2009. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!