Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor elhatározom, hogy mértékkel fogok enni, akkor mindig éhesebb vagyok? Azért mert tudom hogy nem szabad és azért is kell?

Figyelt kérdés
Miért eszek állandóan, még akkor is ha már nem fér, nem megy és mégis csak tömöm magam? Valakivel előfordult már ilyen?Kérlek írjatok, én már nem bírom így, muszáj lefogynom!!! (10 kilót)

2012. okt. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele... szerintem ha kicsit kevesebbet eszel, az agyad is úgy működik, hogy ezt most nem lehet, akkor persze jönnek az ingerek (finom kaja szag, plakátok, stb...)

és akkor jaj, de megennék egy ilyet... Ez egy örök körforgás, erőt kell venned magadon, hogy most azért sem! Max 3 napig tart ez, aztán valahogy átállsz, hogy ennyi az annyi... Én 2 hétig csináltam egy diéta szerűséget, aztán egy sikertelen léböjt után, ugyan itt tartok, hogy a mértékkel evést lehetetlennek tűnik betartani :s de ha elég erős az akaraterő, menni fog :) sok sikert!

2012. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, hogy mindig eldöntöttem, hogy majd hétfőtől elkezdem a diétát, de olyankor rámjött az, hogy még gyorsan eszek ezt is, azt is, mert utána már nem szabad. persze mindig addig zabáltam, hogy majd' kipukkadtam.


Most mértékkel próbálok enni, növelni a fehérje bevitelt, csökkenteni a szénhidrátot, cukrot, és egész jól megy. Úgy állok hozzá, hogyha megkívánok egy sütit, akkor azt nyugodtan meg szabad enni, egy sütin nem múlik semmi.

Azóta elmúltak ezek a falásrohamok.


De elkezdtem sportolni, heti 4-5 alkalom, olyankor 1, 1,5 óra.

2012. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a megértéseiteket , megpróbálok erőt venni magamon!! 2. válaszoló, én pont így vagyok mindig vele, hogy amikor pl. csütörtökön elhatározom, hogy hétfőtől fogyózok, akkor vasárnapig annyit zabálok, hogy a fogyókúra kezdetéig még + 3 kilót minimum felszedek :SSSS és mennyit sikerült már fogynod? honnan indultál?
2012. okt. 13. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleinte sokan vagyunk így ezzel aki fogyózik!

Nehezen de én túl jutottam ezen!

Pl: Ha a boltba csokit akartam venni,gondolkozás nélkül egy müzlit a kosárba raktam és mentem is a pénztárhoz!

Vagy ha enni támadt kedvem, lementem futni vagy megnéztem egy filmet tehát gondolatelterelés :)

Most ott járok, hogy a szervezetem megszokta, hogy heti 1x van édesség, és akkor eszek mikor én akarok!

Muszály ellent állnod! Az első "nem" a nehéz utána már könnyebb és max 1 hét aztán hozzá szokol!!

2012. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az embernek csak a kaján jár ilyenkor az esze.:)
2013. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!