Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet azért van szükségem...

Lehet azért van szükségem több ételre (és közben nem vagy alig hízok), mert "hiperaktívabb" vagyok, mint az átlag emberek?

Figyelt kérdés

2x3x annyit eszek, mint az ismerőseim de az sem ritka, hogy egész nap eszek és nem is keveset, mégsem hízok tőle. Ismerőseim reggeliznek, délbe esznek egy keveset és csak vacsoráznak, de akkor is csak 1 kiflit és ennyi az egész napi fogyasztásuk.

Nekem minimum 4 kifli kell és akkor is csak azért hagyom abba az evést, mert tudom, hogy sok lesz.


2012. okt. 16. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A testépítésben az általad leírt típust hardgainer-nek nevezik. Ők azok, akik szemét kajákkal és az azokból elfogyasztott nagyobb mennyiséggel sem képesek vagy nehezen tudnak hízni, tömeget növelni. Persze ehhez hozzájárul az is, ha nem tudsz megülni a fenekeden egy percre sem.
2012. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!