Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, és szeretnék...

16 éves vagyok, és szeretnék fogyókúrázni, mert nyáron felszedtem "egy két" kilót. Normális a testalkatom, de most elcsúfult ezzel a pár kiló felesleggel. Hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
Lécci ne linkeket küldjetek. Saját véleményeket írjatok. Ti mit esztek egy nap? Milyen gyakorlatokat csináltok? suli kezdésig mit kell csinálnom hogy leadjak min 5kg-t? Lécci segítsetek.
2009. aug. 8. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Én a felezős módszerrel fogyózok. Két főtt tojás helyett csak egyet eszem,fél liter tej helyett csak 2.5dl iszom,két gombóc töltöttkáposzta h...,ebéd után két süti helyett csak...,4gombócos fagyi helyett 2...,stb stb. Heti átlag 2 kiló mínusz. Ja és én is utálok sportolni,tornászni.
2009. aug. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
19%
Minek fogyózni? Örülj, hogy élsz :)
2009. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
49%
Én is szeretnék vagy 5 kilót fogyni, pedig csak 13 vagyok, de olyan csúnbya lett az alakom. Szerintem tornássz sokat. Felülés, meg ilyesmiket. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget. Én azt halottam, hogyha sokat tornászol, ilyen felüléseket, meg ugye mást is, akkor előbb, utóbb nem kívánsz annyi ennivalót, és fogysz is. De ez csak így mondom. Amúgy ez a felezős módszer télleg bevált valakinek?
2009. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a futást tudom ajánlani. Kb. fél éve kezdtem el, minden reggel futok 30-45 percet a Gellért hegyen. Először nagyon nehéz volt, de ha megvan az elhatározás sikerülni fog. Ma már imádok futni, az életem része, és ha valamelyik nap mégse tudnék futni akkor nagyon furcsán érzem magam. Mellé egészséges, MÉRTÉKLETES táplálkozás és garantált a fogyás! Édesség csak heti 1 vagy 2 alkalommal!
2009. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!