Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme fogyásról szóló...

Van értelme fogyásról szóló blogot indítani?

Figyelt kérdés
Ismerek pár ilyen blogot. Szívesen indítanék én is, mert vannak recept ötleteim nekem is, stb. Szerintetek van értelme vagy felesleges időpocsékolás lenne?

2012. okt. 20. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Manapság tele van ilyenekkel az internet szóval a tiéd is csak 1 lenne a sok közül.
2012. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet! Én szívesen olvasok ilyen fajta blogokat, és még sokan mások is! Nyugodtan vágj bele!
2012. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Szerintem motiválná az olvasóidat, és téged is, hiszen tudod, hogy nyomon követnek!:) Egy linket majd légyszi!
2012. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket általában 2 hónap utána feladják, szóval próbának miért ne..
2012. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Legalabb lenne motivaciod hogy ne add fel a fogyokurat.Szerintem megprobalhatod.Ha keszitsz egy blogot kuldd el priviben a siteot.:)
2012. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Mindenkinek ilyen van. De ha az téged segítene, és motiválna, akkor szerintem van értelme!

Nekem is van egy. Névtelenül írom, az életemről. Minden jó és rossz dolgot leírok, és ez nekem nagyon sokat segít...

[link]

2012. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Felesleges-e? Attól függ mit szeretnél elérni a blogoddal. De ahhoz hogy sokan olvassanak, nagyon sokat kell foglalkozni a bloggal és jókat írni.
2012. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pár napja indítottam egy blogot, ami arról fog szólni, hogyan gyógyulok ki az étkezési zavarokból. Leírtam az egész történetet, és most várok. Betegnek érzem magam és semmi motivációm nincs egy ideje, de azon gondolkodtam, hogyha a kajálásomról naplót vezetnék, akkor talán jobban mennének a dolgok. Egyébként nem önsajnáltatás a célom vele, hanem hogy segítsek azoknak, akiknek ugyanez a problémájuk. Mert sokan vannak. Mindegy is, kicsit átvariálom a dolgokat, és kajanaplóként is fog funkcionálni. Akit érdekel, itt a cím:


[link]

2012. okt. 20. 21:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés ilyen blog sikeres, nézzünk egyet: [link]

Amiért működik:

-igényes, jó minőségű, szerkesztett képek vannak

-és mindig van kép, ez nagyon fontos.

-nagy kezdőbetűvel ír, hibátlan helyes írással, élvezhető stílussal

-egyedi receptek vannak benne, illusztrált képekkel

-az író nem akaratgyenge

-láthatjuk a fogyás eredményét

stbstb. Mert láttam olyat is, hogy

"fúj, undorító vagyok, ma egy negyed helyett megettem egy egész almát, holnap tuti 2 kilóval fog többet mutatni a mérleg, egy senki vagyok, egy dagadt senki" hát persze, hogy elolvastam tőle nagy nehezen egy bejegyzést aztán szívem szerint letöröltem volna az internetről..

2012. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, a ShapeShiftert történetesen én is ismerem. :) Amúgy nem nagyon vagyok jártas a blogokban, csak néhányat olvastam, de régen engem is kiakasztottak az olyan oldalak ahol csak ennyit láttam: "Kedves naplóm! Ma nem történt velem semmi. Na szia!"
2012. okt. 20. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!