Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Garantált a hízás? (lenn) (14/l)

Garantált a hízás? (lenn) (14/l)

Figyelt kérdés
5 napig koplaltam naponta 800-1200 kaloriát vettem magamhoz. Holnap mondjuk ennék 3000-4000 kaloriát, mert nagyon kiéheztem, aztán visszaállnék a normális étrendemre. Fokozatosan álljak vissza? Szerencsére kb csak 1 kilo ment le.
2012. okt. 22. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

A 800-1200 az nem koplalás.

A 3-4000 rengeteg!!

Egy naptól nem fogsz meghízni, de szerintem annyira nem éheztél ki, hogy ennyi kcalra lenne szükséged.

Sőt, az 1200 az teljesen normális.

2012. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valahol azt olvastam na mindegy. Most ettem meg egy almás kockát, pár falat dörölyét és egy melegszenyát pizzaöntettel és olyan lelkiismeretfurdalásom van.:"(
2012. okt. 22. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Koplalásnak ez a vége... próbáld megtalálni a középutat.
2012. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nyáron megtaláltam csak mióta elkezdődött a suli nem megy vagyis megy csak valahogy mindig bűnbe esek..:(
2012. okt. 22. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd össze előre hogy mit mikor fogsz enni vagy tervezd el a fejedben, néha adj hozzá egy szelet pizzát vagy sütit hogy ne az legyen hogy hiányod van hiányod van és egy nap egyszerre bedobsz 2 családi pizzát meg egy egész oroszkrém tortát :D
2012. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké köszönöm!

Igazábból azt szoktam, hogy mikor tartok zabanapot, csak sajnos egyre sűrűbben fordul elő és félek, hogy megint 65 kiló leszek..pedig nyáron olyan jól bírtam alig bűnöztem, pedig volt ám csábítás.

2012. okt. 22. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:

zabot max reggel egyél butus kislány.

az tömény szénhidrát,vagyis pont az amitől hízni lehet.

fehérjét-hús,tojás,túró-viszont ehetsz akármennyit,az nem hizlal.

a bűnbeesés meg az lenne,ha árulnád a tested öreg kéjenceknek.

nem az hogy ha éhes vagy eszel bakker,ahogy minden egyes ember teszi.

2012. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha mozognál és nem csak a kalóriára figyelnél, akkor nem kellene ilyenen aggódni :)

pl járj el zumbára, hastáncra....pattanj cangára amikor csak tudsz...fuss napi 1/2-1 órát...stb stb

vagy kezdj el tudatosan edzeni és hozzá étkezni is...pl én a P90X-et nagyon ajánlom. ha érdekel részletezem, hogy én mit és hogy csináltam, de feleslegesen nem koptatom a billzetet :)

2012. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: nem zabnap hanem ZABAnap (amikor mindent megeszek amit csak kívánok)

utolsó:sportolok heti 4-5 alkalommal egyesületben, bicajjal járok szinte mindenhova, a bűnbe esés alatt pedig a nasikat értem

2012. okt. 23. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!