Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Adnátok...

Mi tévő legyek? Adnátok tippeket/tanácsokat?

Figyelt kérdés
éppen számolgattam, hogy decemberben 5 családi összejövetel van, hanem 6. Ilyenkor szeretem elengedni magam (5000-6000 kaloria is lecsúszik). Ez eddig havi max 3 nap volt, de ez az 5 nap nem túlzás már? Persze nem egymás utáni napokról van szó, kb hetente van egy-egy nap. 10 kiló fogyás után súlyttartok.
2012. okt. 28. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tippem nem lehet, ha határozottan tudod, hogy el fogod magad engedni. Írhatnám a trükköket, hogy ne egyél a sütikből, terítsd szét a kaját a tányérodon, hogy azt higgyék, hogy sokat vettél, igyál közben sokat, menj ki közben wc-re, mond, hogy rosszul vagy, stb. De ha te határozottan kijelented, hogy elfogod magad engedni, akkor mmi nem tudunk segíteni. Tekintve, hogy 9000 kcal kell egy kg zsírhoz, így elég könnyű felszedni pár kilót decemberben.
2012. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, szerintem úgy fogom csinálni,hogy kijelölök mondjuk 2-3-at ezek a napok közül és csak akkor engedem el magam.
2012. okt. 29. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:
heti egy sokatevősnappal nem lehet hízni több kilót... max. 1 év alatt. ennyi még szerintem belefér, csak kicsit nehezebb lesz visszaállni utána.
2012. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!