Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok. Hasból...

16 éves fiú vagyok. Hasból fogyni hogy? Xd

Figyelt kérdés
183cm magas 74kg. alakom jó, de a hasamon ott a puh.. ezt hogy tudnám leadni??NEM SÚLYT AKAROK VESZÍTENI HANEM A HASAMRÓL AKAROM LEADNI A PLUSZT:D:D köszi a válaszokat!
2012. okt. 30. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

És ehez a kérdéshez miért kell XD meg nevető smiley?


Eddz egy kicsit hasra, youtube-on nagyon sok videót találsz, amiben megmutatják, hogyan végezz és milyen gyakorlatok a cél eléréséhez.

2012. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudod eltüntetni a felesleget a hasadról, hogy zsírt adsz le. Ha zsírt adsz le, akkor biztos hogy súlyt fogsz veszíteni. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogyni fogsz. Nem lehet egy adott helyről fogyni. A szervezeted dönti el, hogy honnan adja le a zsírt. Legyen szálkásító étrended és heti négyszer-ötször kocogj, vagy sétálj gyors tempóban legalább fél órát. Felülésezéstől, fóliázástól, vagy hasrázogató övtől nem megy le a zsír.
2012. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rengeteg felülést csináltam meg futottam ( nyáron ). :)
2012. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, ne beszélj már hülyeséget. Attól, mert hasra tornázik, nem tűnik el a felesleg, mert nincs helyi zsírégetés. A fogyáshoz elengedhetetlen az étrend. Akkor tudsz csak fogyni, ha kevesebb energiát viszel be, mint amennyit elhasználsz.


Szálkásításról néhány dolog:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!