Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ettem egy kerek nagy...

Ma ettem egy kerek nagy pizzának a felét, meg egy szendvicset, egy almát, és pár kicsi sajtos pogit. Az így nagyon sok? :SSS

Figyelt kérdés
ennél kevesebbet kéne ennem? ha fogyozók
2012. okt. 30. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha fogyozol pont ezeket nem kellene enned, de ha hizni akarsz akkor nyugodtan, egészségedre
2012. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem nagyon sok hanem rettenetes ha fogyózol. Iktasd ki a pizzát a szendvicset és a kis sajtos pogikat. Helyettük egyél tk kenyeret sonkával, párolt húst párolt zöldségekkel, joghurtot zabkását túrót tojást fehérje turmixot aszalt vagy friss gyümiket. Kb 3 óránként egy keveset és kezdj el sportolni. Én se hittem el de tényleg úgy van ha egyszer elkezded és csinálod egy idő után hiányozni fog ha pl nem mész ki futni
2012. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!