Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik élethelyzetben könnyebb...

Melyik élethelyzetben könnyebb betartani a fogyókúrát szerintetek?

Figyelt kérdés

Annak könnyebb aki reggeltől estig otthon ül..vagy annak aki napi 8-10 órát dolgozik?

Jól gondolom hogy az utóbbi a jobb? Mert én itthon ülök csak, nincs munkám, nincs semmi egyéb feladatom sem, és naphosszat csak az evésre gondolok unalmamban.


2012. nov. 4. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

sportolj, akkor unatkozni sem fogsz és a fölös energiát is levezeted + hízni sem fogsz


és keress aktívan állást ;)!

2012. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Aki dolgozik, annak szerintem mindenképp könnyebb, mert 8-10 órában nem gondol az ételre, viszont így nem is mindig van ideje rendesen betartani az étkezéseket és a mozgást. Emellett hamár otthon ülsz és annyira unatkozol TORNÁZZ!!
2012. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is itthon vagyok (GYES-en) és diétában is vagyok épp. Szerintem így is lehet fogyni, az itthon ülésnek is vannak előnyei. Azt főzöl magadnak amit akarsz, előtte grammra lemérheted, kiszámolhatod, felírhatod mit ettél. Mozoghatsz is amikor akarsz (és amikor a férjem vigyáz a palántákra :D ). Mondjuk nekem itthon is van munkám dögivel, nem egész nap az evésre gondolok.

De az biztos sokat tud segíteni, ha egy munkahelyen nincs folyton a közelben a hűtő. :)

2012. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!