Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok, ha nem eszek...

Lefogyhatok, ha nem eszek diétás ételeket, de mindenből kevesebbet eszek, mint szoktam?

Figyelt kérdés
Anyukám főz rám,és nem lenne pénzem állandóan külön kajákat venni,ő meg nem fog csak az én kedvemért állandóan diétás kaját főzni. Meg nem is lenne rá pénze...
2012. nov. 5. 20:17
 1/8 anonim válasza:
Szerintem igen, én is így csinálom.
2012. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egész biztosan, csak nem olyan látványos tempóban. Viszont van előnye is: nem sínyli meg a gyomrod és nem lesz ráncos a bőröd.
2012. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Igen, a bátyám is fogyott, pedig eszik mindent, csak fele annyit mint én.

Mellette még futni is szokott.

2012. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így csinálom, és hatásos.


Evés előtt igyál meg min. 2 dl vizet, és nem is fogsz bírni annyit enni, mint eddig.

2012. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen! Én is így fogytam 16 kg-t.
2012. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Le lehet, persze!:) Csak akarat ero kerdese. Mindenbol fel adagot egyel, sok mozgas es menni fog!:)
2012. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, hatásos.
2012. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem számolj kalóriát a kalóriabázis oldalán. Fent vannak a normál hétköznapi ételek is. És így nem kell külön kaja csak a mennyiségre figyelsz.
2012. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!