Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm vagyok 17 éves és 72...

172 cm vagyok 17 éves és 72 kg. Leszeretnék fogyni legalább 60-65 kgra. Hogyan tudnám ezt megoldani 3-4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 22:43
 1/10 anonim válasza:
Anyukám is ennyi. 40 éves
2012. nov. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Off: Ez a megfelelő testsúly a magasságodhoz. Ne fogyni akarj hanem izmot szedj fel.
2012. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha fiú vagy, akkor ebből nem kell fogyni, csak izmosodni. Ha lány vagy, akkor 3-4 hónap alatt meg lehet szabadulni 8-10 kg-tól. Az a jó, ha hetente kb. 1 kg-t fogysz. A lényeg, hogy a napi kalóriabeviteled 1000-1500 között legyen, és hogy kb. 2 és fél óránként egyél. Mellette járj kocogni, biciklizni. Az interneten több kalóriatáblázatot is találsz, így tudod, mikor miből mennyit ehetsz. Egyél sok húst és zöldséget, kerüld a lisztből készült termékeket (tészta, kenyér...), kerüld a cukrot. Gyümölcsöt csak délelőtt egyél, és abból sem kell sok.
2012. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 feketepeter válasza:
Ez egészségtelenül gyors fogyás lenne. Én a helyedben erre egy évet szánnék.
2012. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szerdzso válasza:
81%
Vágd le az egyik lábad.
2012. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyáltalán fiú vagy lány vagy?Mert nem mindegy,ha fiú vagy ne akarj fogyni úgy is megnyúlsz még,ha lány akkor a vízdiétát javasolnám,igyál folyamatosan ásványvizet,legalább 3-4 litert naponta és nem lesz kedved enni nagyon,emellett kezdj el valami sportot.
2012. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok:)
2012. nov. 11. 14:02
 8/10 sonas válasza:
Szia! Ha szeretnél egészségesen, szakember segítségével lefogyni, segítek neked. Vágy, türelem és kitartás az egész. Várom a jelentkezésedet.
2012. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pér válasza:
100%

Havonta a testsúlyod 5%-át kell fogyni. Ez az ideális fogyás.

Én beszélgettem "Sóher" Norbival (itt lakik a szomszéd utcában) és azt ajánlotta legolcsóbb megoldásként, hogy olvassam el a "Második titok" című könyvét, abban feketén-feéren le van írva, hogy mit és mit ne, mikor, mennyit egyk, vagy ne egyek.

Elolvastam és úgy döntöttem, hogy belevágok, mert nem találtam benne olyat, ami baromi nagy lemondással járna.

Az eredmény: 2 hónap alatt 96-ról, 88-ra. Eltűnt a pocakom, amit ugye a legnehezebb leapasztani egy férfinak. Mellette egy kicsit kocogtam is. Jó ízűeket zabáltam, sokat, sosem voltam éhes és fogytam, tehát működik a Norbi Update, mégha sokan nem is hisznek benne.

Nekem mondhatnak a hitetlenek bármit, én kipróbáltam és működik.

UFF!!!

2012. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Brumika válasza:
27%

Az meg sem fordul " szőke " agyacskádban, hogy vannak olyan igazi FÉRFIAK ( nem nagypofájú félbuzeráns-pircinges-tetovált papíremberek szellemi-lelki toprongyok,ezeknek már az is eredmény, hogy elengedett kézzel is tudnak pisilni )akiknek biológiai ősi ösztönükből eredően a NŐben nem a csontjára rászáradt bőrű alultáplált gebéket keresik ?

Nem a "vizilovakra" gondolok, hanem az arányosan gömbölyded-párnázott nőkre. Meg vagy ijedve, hogy esetleg nem fognak felfigyelni rád ha nem zörögnek a csontjaid ?

Annak a (látszólag) hímnemű lénynek ne akarj megfelelni, aki csak a külső jegyek alapján ítél meg, az nem méltó arra sem hogy a köszönését fogadd . Talán elcsépelt közhely, mégis igaz : a szépség belülről fakad !

Szeresd önmagad, légy nyitott a világ dolgaira, természeted legyen a derűs, művelődj, és megjön az eredmény. Ha ezeket megfogadod, az megjelenik a környezetedbe is, és bőven lesznek hódolóid. Mivel ( jócskán ) elmúltam 16 éves, ezért van némi tapasztalatom. Ezért merem mondani, hogy a személyes belső inteligens-vidám-őszinte kisugárzás fontosabb mint a látszat, amit önmagadról alkotsz. Ne másoknak, hanem magadnak akarj megfelelni. Egy humoros,-vicceken nevetni tudó,-inteligens NŐ összehasonlíthatatlanul vonzóbb ( még ha gömbölydebb is mint ő maga szeretné ), mint egy buta,-faarcú,-rideg,-szépségkirálynő.

A külcsín és a belső tartalom viszonyát talán így érzékeltetném:

Ha adott egy nagyon díszesen elkészített (látványosan színezett,-kézzel festett,-gyémántporral csillogó)törékeny üres tányér, vagy van egy egyszerűbb sima fehér tiszta tányér, de benne ( MAGYARember lévén ) egy szép adag pörkölt, nos nem lehet kérdéses a választás.


Ha úgy gondolod a fentiek csak fölösleges " blabla ", akkor van egy egyszerűbb ( nem 3-4 hónap )megoldás.

Csak 1 hónapra utazz ki és élj az éhező Afrikában. Az ottani emberek szeretnének olyan külsőt mint ami ellen te harcolsz !

2012. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!