Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sehogy se találom meg a...

Sehogy se találom meg a középutat, mit és hogyan kéne tennem? Már semmi sem lesz a régi, sose lesz belőlem normális ember akinek nem a központi gondolkodása az étel, én ezt már nem bírom rá megy az életem, a tanulmányaim, családi-baráti köröm?

Figyelt kérdés

amikor vékony szerettem volna lenni tudtam hogy mindenből keveset, le is fogytam, de aztán túlságosan is 170/40

aztán orvos által előírt étrendnek köszönhetően visszaszedtem 170/60 de mostmár elég, de bennem van hogy enni enni és eszek

igaz amiket eddig is ettem csak dupla adagot és hízok, a bőröm, a gyomrom feszül


2012. nov. 10. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerezz magadnak egy palit,és akkor nem leszel ennyire rögeszmés.

esetleg barátkozz/edz versenyszerűen sportoló lányokkal.

legyen valami célod,ne csak élj bele a vakvilágba.

2012. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. lájk!


Kérdező, az orvosi étrendek.. hehe, elég parák (ebben sokan nem értenek egyet velem, de legyen egy ilyen álláspont is képviselve). Orvosra azért van szükséged, hogy a pszichédet rendbe tegyék.. pszichológus ajánlott.

Utána tényleg össze lehet szedni egy partnert, mégis párban szép az élet.

A harcművészetek, egészségmegőrző edzések (Taichi, Jóga) nem csak azért jók, mert egészségesek a testednek, de szellemileg is adnak egy irányt. Erre valóban képesek a sportok is, elfogadom.


Kajára meg nem kell rágörcsölni, most gyógyulj meg mentálisan utána meg egyél húst és zöldséget, ennyi.

2012. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!