Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálok oda figyelni hogy...

Próbálok oda figyelni hogy mit eszem és mozgok is egy kicsit, de mi lesz ha jön a ''télapó''? Nem ehetek csokit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell két pofára csokit enni, ennyi. Ha keveset eszel, nem lesz semmi. Mit jelent nálad, hogy odafigyelsz arra, amit eszel?
2012. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Száműztem a cukrot nagyjából meg szénhidrátból is csak ilyen teljes kiőrlésűt eszek.
2012. nov. 16. 15:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyha mondjuk minden reggel egy szelet csoki lecsúszik az jó?
2012. nov. 16. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik soknak.
2012. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Télapóra hivatkozni....csak az nem hizlal, amit nem eszel meg...

...és karácsonyi nagy zabálással mi van?..vagy az újévi lakomával...

Ez mind csak kifogás...a szervezetet nem lehet becsapni, csak tönkretenni...hízás-fogyás...

2012. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én megértelek, szintén cukor- és fehérlisztmentes vagyok, és kilószám lesz itthon a csoki. Kemény lesz.

Minden reggel egyél egy falatot. Nem egy mikulást! Csak egy falatot. Így ha délután rád tör a nasivágy, megnyugtathatod magad azzal, hogy majd holnap reggel is eszel egy falatot. Persze ez azt jelenti, hogy sajna ennyivel többet kell mozogni. Decemberben fel is emelem a napi 40 perc szobabicaj adagomat 45-re.

2012. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én mikulásom kérésemre aszalt gyümölcsöket és olajos magvakat fog hozni. Persze ebből sem lehet zacskószámra enni, de szerintem jobb pár szem mandulát elnassolni, mint betúrni egy fél tábla milkát.
2012. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak én gondoltam menstruációra a kérdést olvasva? :D

Én akkor kívánom a csokit. :D

2012. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!