Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek milyen méretek egy 13...

Ezek milyen méretek egy 13 éves lánynak? Mell91 derék 73 csipő89! Ez nagyon dagadt? ://

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

húsgombóc


De a kutya nem tudja ebből emgmondani. Ha széles a hátad, kis mellekkel is megvan 91 centi a mellbőség.

Valami képszerűség hasznosabb volna.

2012. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy magasságot még biggyessz oda!


140 centihez talán sok, egy 160 körüli lány viszont nem lehet túl termetes ilyen adatokkal.

2012. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
166 cm
2012. nov. 21. 06:31
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez alma alkat
2012. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem a 172 cm-emhez vannak ezek az adatok, legalábbis hasonló..

Mell 92, derék 76, csípő 90..

Széles a hátad, vagy keskenyebb - cickósabb vagy?

Súlyra mennyi? Mert az is számít.. lehetsz akár 50 kg is ezekkel az adatokkal,de akár 65 is..

2012. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
60 kg vagyok!:// cicim az van,75 C-s melltartót hordok.
2012. nov. 25. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:

De minek oda az a szomorkodós smiley?


Ha nem tetszel magadnak: sportolj, táplálkozz egészségesen!

A hagyományos fogyókúrát nem javaslom, mivel még bőven fejlődésben vagy.


Még nőni fogsz, a derekad keskenyedik, a csípőd tovább szélesedik (nekem 160 centisen és 47 kilóval van ekkora csípőm - természetesen felnőtt vagyok)... nem ez a végleges formád.


A lényeg, hogy figyelj oda!

Hanyagold a nasikat, egészségtelen ételeket, ügyelj a mértékre és akkor egészséges, csinos felnőtt lesz belőled.


28N

2012. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2012. nov. 26. 21:14
 9/9 anonim válasza:

ha nem érzed így jól magad még most kell lefogynod ez nagyon fontos! ha középiskolába mész ott már jobban fog zavarni a dolog, ráadásul lehet hogy kevesebb időd is lesz rá.


nagyon fontos hogy ne egyél fehér kenyeret és cukrot. de alapból kenyeret na nagyon egyél inkább extrudáltat (szerintem finom).

de ha drasztikusabb módon is lefogynál akkor ez a tuti: ne egyél egyáltalán csak szigorúan reggelizz valami könnyű kaját, ebben az esetben konkrétan éhezteted magad (ezt akkor csináld ha valamivel letudod kötni magad hogy eltereld a figyelmed arról hogy a gyomrod majd kijukad)

meglátod pár nap után hozzászoksz, vagyis a gyomrod összébb megy így sokkal kevesebb kaját igényel majd.

ez veszélyesnek hangzik de utolsó megoldásként igenis használ, csak az elején tényleg kicsit szenvedős és persze nem árt a vitamnokat pótolni. lédús gyümölcsöket fogyaszthatsz (a banán zsíros).

2012. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!