Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy nincs elég...

Normális, hogy nincs elég erőm a reggeli kardióra? Éhgyomorra elég 40 perc mozgás reggel, ha az utolsó 5 kg-ot akarom leadni?

Figyelt kérdés

Igazából nem az utolsó 5 kiló,az utóbbi időkben híztam 5-öt,és vissza szeretném szerezni a régi alakom.De állítólag kisebb súlyból,és az utolsó kilóktól egyaránt nehéz megszabadulni.


Hébe-hóba jártam edzeni,de most elhatároztam magam.

Viszont eddig délután edzettem,és akkor nagyon jól tudtam megállás nélkül 40 perceket is futni,viszont most csak reggel van időm,a munka előtt.


Elég reggel éhgyomorra a 40 perc vagy itt is kéne 1 órát mozogni?

Az kizárt,hogy edzés előtt egyek,mert nem kelek fel 5kor azért,hogy az étel leülepedjen ,a gyomrom mozgás közben ne kavarja fel, mindenképp üres hassal mennék.

1 hónap alatt így le fog menni az 5 kg ?


2012. nov. 20. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Délután azért megy jobban a futás mert a szervezeted fel van töltődve és az is igaz, hogy az utolsó kilóktól nehezebb megszabadulni, tehát csak kitartás. Amikor valakin sok fölösleg van, annak jelentős része csak víz, amik gyorsan "csorognak" le, de az utolsó kilóknál már tényleg csak zsír van.


Egyébként az külön jó, hogy reggel edzel, mert zsírégetés szempontjából az a jó.


Itt egy jó kis iromány erről, szerintem hasznos:


[link]

2012. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!