Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan étkezzek egészségesen?

Hogyan étkezzek egészségesen?

Figyelt kérdés
Nem linkeket kérek, mert olvastam róla már nagyon sok mindent. Inkább az érdekelne, hogy ti hogyan vettétek rá magatokat erre, ill. hogyan kezdtetek neki, mert nekem ez a legnagyobb bajom, hogy nem tudom mit vegyek, milyet és stb. Persze információk is jöhetnek a helyes mennyiségekről kalóriákról. :)

2012. nov. 24. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát engem mindig is foglalkoztatott h egészségesen étkezzem. Vagyis úgy kezdődött h kockás hasat akartam:) azóta már sikerült. Viszont paleózom és ez nekem bevált, nem nélkülözök semmit:) eszem sok zsírosat, eszem este lefekvés előtt (ezek nem hízlalnak).. nem eszem kenyeret de egyáltalán nem hiányzik, se a többi gabona. Ritkán eszem zabot, de az is sokkal jobb úgy h pl: mák, kakaópor, kókuszreszelék, egy kis víz, édesítő, gyümölcsök összekeverve és zabpehely már nem is kell:)) jobb is így:P inni vizet szoktam. hogy mit vegyél? nem bonyolult én szoktam venni húst (csirke, disznó), zödségeket, gyümölcsöket, tojást, magokat, szalonnát, bacont, ilyesmiket. Általában nem vásárolok drágán.
2012. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen rávettem magam, ugyanis szokni kell, de finom az egészséges étrend.

Reggeli zabpehely (natúr zabpelyhet bármelyik hiperben kapsz) tejben megfőzve, ebédre csirkemell minden létező elkészítési formában, tegnap pl. rakott cukkinit csináltam darált csirkemellel, pár májacskával, sovány tejföllel, isteni volt komolyan. Uzsira-vacsira jöhet a tojás, tonhal konzerv saját lében, sovány túró finom epres fehérjeporral ízesítve (de édesítővel is finom), natúr joghurt, csirkemell sonka, zöldségek minden mennyiségben.

Hobbim lett az egészséges, szénhidrátszegény receptek felkutatása, és a hagyományos receptek átdolgozása. Mellette sportolok is, és lement 10 kg.

2012. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne nélkülözz sok mindent, amit szeretsz, max.helyettesítsd valami mással. Fehér kenyér -> teljes kiőrlésű.. sok gyümölcs, zöldség köretnek... És ne nassolj édességet, max. valamilyen magokat, dió, kevés mogyoró.. és még sokminden van.. De hát ha tudod, hogy mi az egészségtelen egyedül is menni fog, persze nem könnyű, de meg lehet szokni^^
2012. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előre elkészített, csomagolt élelmiszereket ne vegyél. Csak friss alapanyagból készíts magadnak ételt, abban nem lesznek E-betűs anyagok.
2013. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!