Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! 174cm és...

Fogyni szeretnék! 174cm és vagyok 104 kg-val. Készen állok a fogyásra csak szégyenlős vagyok. Mit tanácsoltok? 16/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én szivesen elmennék futni vagy bármi csak szégyenlős vagyok. Főleg a szüleim előtt. Akkor viszont szoktam tornázni kicsit mozogni de ritka mert alig van olyan hogy egyedül vagyok itthon, este van időm elmenni futni olyan 5-6 körül de akkormár itthon vannak ők is. Félek a reakciójuktól hogy kiröhögnek. Nagyon szeretnék lefogyni... De ebbyire gátol az hogy ilyen szégyenlős vagyok. Szerintetek micsináljak? Ha van kedvetek írhattok valamit az étkezésről is. A futást meg bírom mer a suliba 12 perc alatt 1800 métert futottam ekkora súlyal. Várom ötleteiteket!

#fogyás #30 kg felesleg
2012. nov. 27. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is voltam 100 kiló+ és én is tényleg iszonyatosan szégyenlős voltam.De ha egyszer elkezdesz mozogni elmúlik a szégyenérzet és tudod hogy máris sokat tettél az egészségedért.A futás viszont lehet nem a legjobb ötlet 100 fölött, mert nagyon megterheli a porcokat.Ha eléred a 85öt akkor kezdj el futni, addig csak egészséges étrend.Vagyis sok szénhidrát, kevés zsír és fehérje.Tudom furán hangzik ebben a szénhidrát ellenes világban, de én csak szénhidrátot eszem, 3ezer+ kalóriát egy nap és mindenki folyamatosan piszkál azzal milyen sovány vagyok.Ha teljesen kivágod az étrendedből a sót és koleszterolt lemásznak rólad szépen a kilók.
2012. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél Norbi "ducitréning" dvd-t és tornázzál a szobádban, amit magadra zársz. Úgy nem lesz feltűnő, hogy mit csinálsz. A szénhidrátos tanácsot nehogy megfogadd, nyilvánvalóan attól híztál el.
2012. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a 2. válaszolónak szól.Hát most nézd meg milyen kövér vagyok!Csak úgy lötyög a zsírom.Komolyra fordítva a szót én vagyok az első válaszoló és jelenleg 184 centi 68 kiló vagyok.Kövér ugye?Rettegj csak a szénhidráttól amíg én halálra kajálom magam gyümölcsön és nem hízok egy cseppet sem. :D
2012. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél konditerembe. A súlyzós edzés van olyan megerőltető mint a futás(éget annyi kalóriát) és meg is izmosodsz tőle. Ha utána még van energiád, akkor futhatsz pl. futó padon. És ott senki sem fog kiröhögni.
2012. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annak amit kiszoktál magadnak szedni kaját a tányérodra csak a felét fogyaszd el.
2012. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, olvass a paleolit táplálkozásról, olvasd el dr. Tóth Csaba cikkét az elhízásról.. nem olyan nagy varázslat.


1. és 3. válaszoló. Teljesen igazad van, hogy az Update, meg a Norbi egy sz.ar. De vedd már észre, hogy a te eseted a gyümölcsökkel, a gyümölcscukorral nem mérvadó! Attól hogy te MOST még jól tolerálod a gyümölcscukrot, az még inzulin rezisztenciát növel!! Majd 5-15 év múlva már nem leszel ilyen vidám, legalábbis elvileg erre van nagyobb esély, maradjunk már a tényeknél kicsit és olyan dolgokat írjunk válasznak ami nem csak 100-ból 1 embernél működik, hanem viszonylag általánosítható!

Mégpedig általánosságban, a legtöbb ember a szénhidrát beviteltől beteg lesz és elhízott. Növekszik az inzulin rezisztenciájuk, ami egyre magasabb szérum inzulinszinteket eredményez, ami az elhízás és egy csomó betegség alapfeltétele.

2012. nov. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Otthon DVD-re nem tudsz mozogni?

Én azt szoktam, eddig jól állok, -11 kg.

Kitartást és sok sikert, és ne haragudj, nem bírom kihagyni, de aranyos vagy! :)

2012. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
megpróbálom elöszőr ezt a dvd-t amit mondtatok köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2012. nov. 28. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És mit tanálcsoltok mit mikor egyek? hozzáteszem suliba járok, és fél 3 fele vagyok otthon
2013. jan. 2. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!