Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tábla csoki ellensúlyozásá...

Egy tábla csoki ellensúlyozásának jó lesz ez ma?

Figyelt kérdés
Nagyonnagyon régen ettem félre, igaz már nem diétázok, hanem súlyt tartok sikeresen. Egy barátom halálos mikulása hozott nekem egy tábla milkát, mondom eszek egy kockát, és onnan nem volt megállás, pedig elég fegyelmezett vagyok, csak hát na, nagyon rég ettem csokit... Ma már csak csirke, túró, light mozarella lesz napirenden, + másfél órás súlyzs edzés, utána 20 perc kardió. Alapvetően a kalóriáim így rendben lesznek, de elkap a bűntudat (bár annyira nem, mert nagyon jól esett.) Ti hányszor bűnöztök súlytartáskor? (Diétában nálam sem fér bele nagyon.)
2012. dec. 6. 11:21
 1/6 anonim válasza:
50%

Én nem súlyt tartok éppen, hanem fogyózom...de a csoki ilyenkor is belefér, akár egy táblával is...így is fogyok, de csak lassan. Ami nekem pont jó is, nem akarok a gyors fogyás következményeivel számolni...

Megvonni teljesen nem akarom, mert ismerem magamat, ha vége a kőkemény diétának, akkor nekiesnék egy egész édességboltnak is...

2012. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én inkább a szomorú kifejezést használnám... de ne már ennek a szegény lérdezőnek a hibája legyen, h ilyen ez a világ.
2012. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberek teszik a világot ilyenné, amilyen.
2012. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom, lehet túlzásba viszem az odafigyelést, ez talán csak nem szánalmas. Szigorúan diétáztam, mindenben rögtön az összetételt figyelem, sok munkám volt benne. Ezért túlságosan félek, hogy visszaszedem, ami lement. Tudom, van aki megeszik minden nap ennyi édességet mint én, mégse megy rá semmi, de én sajnos nem ilyen vagyok.
2012. dec. 6. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

A baj az, kérdező, hogy betarthatatlan szabályokkal akarod megerőszakolni magadat, és nem azt nézed, mi jó neked.

Jó az neked, hogy sanyargatod magad? Egyetértünk, hogy nem.

Jó az neked, hogy édességet zabálsz (és most mindegy, hogy 1 kocka vagy egy tábla)? Egyértelműen nem, de szerinted azért nem, mert jaj, meghízol, szerintem meg azért nem, mert a szervezetednek nincs rá szüksége.

Ahogy a light mozarellában lévő adalékokra sincs szüksége.


Normalizáld az étrendedet, szokjál le light cuccokról - baromi egészségtelenek, egyél olyanokat, de mértékkel, amik egészségesek is és finomak is. Ha normális kaját eszel, és normális mértékben (tényleg 1-2 kocka) beiktatod a csokit, nem lesznek zabarohamaid.

Ha így folytatod, egyre többször eszel meg egy tábla milkát, és észre se veszed, már be is következik, amitől rettegsz: visszahízol. Mert így nem lehet élni...

2012. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez jó... a light mozzarella (amiben csak a zsír kevesebb) az jujjj de rossz, de a csokit edd nyugodtan. :D


Na aki ilyet ír az soha nem diétázott sikeresen! Vagy mert alkatilag vékony és azt eszik amit akar, vagy mert sokszor próbálta, de mindig csokival. :D

2012. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!