Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta eszek fél/egy...

Ha naponta eszek fél/egy lapot, akkor az káros?

Figyelt kérdés
És ha igen mi történhet...?
2012. dec. 9. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért én bízom a répa erejében, és remélem nem fogok elfogyni tőle. És jobb ha ez a káposztával is így lesz.


Kérdező, fekvőtámasz, guggolás, bodyrock tv hmm?

2012. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

uhh, hát a fekvőtámasszal kilehetne kergetni a világból..:D

viszont ezt a bodyrock tv-t megnézem!:)

köszi mindegyikőtöknek!:)

2012. dec. 9. 21:16
 13/19 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek sok sikert, Táp te meg miért vagy ennyire kötekedő? gondolom nem csak répát zabálsz egésznap, szal nem fogsz elfogyni tőle... -.-" de mondjuk a kérdező inkább egyen répát mint papírt vagy más nasit mert hatásossabb. főleg akkor ha unalom evő a kérdező
2012. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

nem unalom evés, de most eszek majd akkor répát..:)

meg még olvastam, hogy a víz étvágycsökkentő hatású, szóval vizet is sokat iszom majd.:) mégegyszer köszönöm:)

2012. dec. 9. 21:34
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem kötekedem, csak nem bírom a hülyeséget.


Miért írunk ilyen tudományosan teljes egészében megalapozatlan dolgokat, mint a negatív kalóriás zöldségek? SEMMI hiteles forrás nem támaszt alá ilyesmit, egészen biztos hogy ismerném ha lenne ilyen.

De sem a nyugati táplálkozás/orvostudomány sem az egész sok évezredes keleti táplálkozástudomány nem ismer olyat, hogy majd a répa több kalóriát von el a testtől mint amennyit beviszünk vele. Ez hoax, egy legenda, butaság, tévhit. Ha ilyeneket elhiszünk akkor ennyi erővel minden ócska nőklapjás fantasyt is elhihetnénk.

2012. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezer fajta mozgásformát találhatsz a neten... valószínűleg egyik sem lesz olyan, ami teljes egészében tetszik és nincs benne 'kellemetlen' gyakorlat, de hát a sport ilyen.. azért, hogy eredményt érj el, szenvedni kell..

Én már több mint 8 éve aktívan sportolok (küzdősport) és bármennyire is szeretem csinálni, bizony nagyon sok olyan dolog van benne, amit nem szeretek, kellemetlen, fárasztó,stb (pl. fekvőtámasz,és annak minden formája:))de a fejlődéshez kell..

Egyébként szerintem akkor tudod a legjobb (és maradandó) eredményt elérni, ha egészségesen kajálsz (nem fogyókúra!!) és minimum hetente 3X2 órát edzel. Ez nem is vesz el sok időt, és biztos lesz eredménye, max kicsit hosszabb ideig tart.több kitartás kell hozzá :)

Sok sikert!

2012. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Igen, sajnos a szépségért meg kell szenvedni...:) Főleg, hogy most jön a Karácsony...:D
2012. dec. 9. 22:04
 18/19 anonim ***** válasza:
vagy, menj el egy pszichologushoz akivel beszélgetsz a dolgokról és fogadd el magad olyannak amilyen vagy ^^ és akkor nem kell görcsölni se fogyókurán se a karácsonyon... a sportot azt nem mondom, mert a mozgás az kell az izmoknak.
2012. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2012. dec. 10. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!