Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb méregte...

Melyik a leghatásosabb méregtelenítés, béltisztítás?

Figyelt kérdés
Én a léböjt kúrát találtam, ebből hány naposat kéne csinálnom, hogy hatásos legyen?

2012. dec. 11. 15:46
 1/8 anonim válasza:
aszaltszilva,vagy füge zabkásával... nekem ez bevállt
2012. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És akkor csak ezt szabad ennem?Hány napig?
2012. dec. 11. 16:19
 3/8 anonim válasza:

hát szerintem ne ezt edd egész nap, reggelire , vacsira eheted, de azért közte semmi baj nem lesz,ha rendes kaját eszel...ami nem zsíros túlzottan. vagy most ,ha nagyon oda szeretnél figyelni,akkor salik és könnyű kaják,amik nem hagynak "trutyit" maguk után a gyomrodban...

első voltam

2012. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. dec. 11. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Alapból ilyen nem létezik, hogy méregtelenítés. Méregteleníteni csak mérgezés után lehet gyógyszerekkel, ne higgyük már, hogy a mérgek csak úgy keringenek bennünk, ezért van májunk és vesénk, szakadatlanul a méregtelenítésen dolgoznak.
2012. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a méregtelenítés dolog nagyon elcsépelt. Ha nincs gond az emésztőrendszereddel akkor felesleges kipucolni. Egészségesen kell táplálkozni és akkor nincs szükség méregtelenítésre. Aki nem kerüli a méreganyagokat, (elsősorban a táplálkozás kapcsán) az meg hiába bűvészkedik különböző kúrákkal, nem lesz tőle egészséges.

A sok víz segít a legtöbbet, na meg az ha nem mérgezzük magunkat. De ezeket a dolgokat semmiképp sem kúraként kell kezelni. Béltisztító kúra akkor kell ha valami hasmenéses fertőzésed van.

2012. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4. válaszoló. Azért szeretném ezt csinálni, mert az utobbi időben nagyon sok mindent összeedtem és mostanában elég rossz a közérzetem.
2012. dec. 12. 16:27
 8/8 anonim válasza:
Heti egyszer egy napig ne egyél semmit csak vizet és cukor és édesítőszer mentes teát igyál!
2012. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!