Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fehérje...

Melyik a legjobb fehérje fogyás/izmosodás szempontjából? (scitec nutrition, de mást is szívesen fogadok)

Figyelt kérdés

A Scitecet néztem most,abbol használtam is a WPP 100%-ot [első] most egyenlőre ezek között vacilálok...de szívesen fogadok más márkát,vagy izolátumot.elsősorban fogyás szempontjából kellene mert felszedtem egy 10-est...nagyjából képbe vagyok róluk,de adok mások véleményére is :) valaki segítene??? Itt vannak a linkek:


1.

[link]


2.

[link]


Ez a kettő közül melyik jobb? 18/L



2012. dec. 13. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én az elsőt szedem, a másikat nem ismerem, ismerősőm szerint csak drágább és kb ugyanaz, de ezt nem tudom.
2012. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha van sok felesleges pénzed, akkor vegyél scitecet nyugodtan.

A fogyás és az izmosodás nem ugyanaz, de ha jól veszem ki, akkor fogyni (szálkásítani) akarsz, ugye? Diéta megvan? Edzel?

Szálkásításhoz azért jobb tán egy izolátum, mert abban még kevesebb szénhidrát van, de nem létszükség, vannak alacsony chtartalmú koncentrátumok is. Minél nagyobb a fehérje tömegszázaléka, annál jobb. A lényeg úgyis a diéta.

2012. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
A prof.ba vannak más kiegészitők is még. Egyértelmüen az jobb. Azaz, a piros dobozos.
2012. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Aha értem :) Köszi hogy írtatok!

---Első válaszoló: eddig énis megvagyok vele elégedve,mondjuk akkor csak napi 1-et ittam,most 2-3 ra gondoltam.:)

---Második válaszoló:Mi a baj a Sciteccel? Ja igen igazad van szálkásítás csak nem jutott eszembe a szó:D Igen megvan a diéta,és heti 5-6 órát edzek elliptikus tréneren,futópadon mellette minden nap (heti 7x) 30 percet súlyzózom és erősítek,hétvégéken többet mint 30 perc,kb 45 körül..Tudnál nekem mondani jó izolátumot,vagy magas fehérjetartalmú port amit ismersz? Te melyik márkát ajánlod,illetve -ha megkérdezhetem- te milyet használod?

---Harmadik válaszoló: Köszi,akkor ez mellett maradok :)


Jöhetnek még válaszok,szívesen elolvasnám..kérlek ne haragudjatok a sok kérdés miatt :)

2012. dec. 13. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:

Csak annyi, hogy horroráron adnak mindent, már-már pofátlan marketinggel (: De bejön nekik, mivel az átlagember nagyrészt az ő boltjukat látja az utcán, és azt hiszi, rajtuk kívül nem is nagyon van semmi. Pedig ők csak egy aprócska kis része a tápkiegpiacnak.

Én kérlekszépen azt csináltam, hogy sorban nyakambavettem kb az összes webshopot, és végignéztem minden proteint tömegszázalékra és árra vonatkozólag. Ezekből csináltam egy listát, hogy melyik jön ki a legolcsóbban tiszta fehérjetartalmat tekintve. Bár főleg az egyszerűbbek felé orientálódtam, mert nekem leginkább azok kellenek, tehát izolátumokból nem vagyok felkészülve :D Emellett egyre jboban hajlok a sima alapanyagszerű márkák felé, kevés adalékanyag, akár natúr íz, pl. Stillmass, Myprotein és a tejpor.hu (avagy wheyprotein.hu). Van, ahol postaköltség is van, mert nincs a közelben üzletük, ezt bele kell kalkulálni. Kérdés: mennyit szánsz a dologra? Aszerint adok tanácsot.


Ja, és szerintem nem kell minden nap súlyzózni, kell a regenerálódás is, elég heti háromszor, de akkor lehet egy-másfél óra is, persze jól kihajtva, minden testrészre, max súlyokkal meg ilyenek.

2012. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Értem:D nagyon aranyos vagy hogy válaszolsz,megnézem ezeket a honlapokat.Még egy kérdés és utána békén hagylak:D A NUTREDRŐL vagy a GASPARI NUTRITION-ról hallottál már? A Nutrendről van egy linkem:

[link]

30g-ban egy 1g-mal több fehérje van benne mint a scitecben..szerinted ez nem érdemesebb?:/

2012. dec. 13. 20:37
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez a Nutrend már jobb, de mindig 100 grammra vonatkoztasd a fehérjetartalmat, sokkal könnyebb összehasonlítani a többivel (: A scitec csak 73, és ami egy adagban 1 g különbség, az százalékban már 3. Mindig a legnagyobb kiszerelést vedd, amit csak tudsz, mert egységárra az olcsóbb. Az ilyen egykilósak még horrorabb áron vannak. A Gaspari meg nem rossz, csak nekik 60-70% közöttiek a proteinjei, szóval nem ideális.

De mutatok valamit :P

[link] 97,7% :D Marhaprotein.

[link] Itt nézegess.

[link] Ezt is.

[link] Meg ezt (árlista az Online Rendelés menüpontban)


Ha van még zsé, mehetne némi glutamin ésvagy BCAA is. Ezek segítenek az izommegtartásban.

Vitamin van?

2012. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik:D egyébként tudom hogy nem az a lényeg,de ennek a scitecnek valami hányadék íze van..az összesnek.Lehet ennek is de a cél érdekében bármit:D Igen igazad van hogy a legnagyobbat kell venni de most sajnos csak 920g-ra spóroltam össze:D mondjuk van itthon még 10 tasak WPP 100%-am azt addig beosztom.Akkor ezt a Gasparit hagyom.Nem,nincs vitaminom,se semmim csak ez a fehérje..sajnos nem nyertem a lottón(még!:D) de ha lenne rá pénzem tuti minden sz@rt összevennék..xd most nézelődök ezeket a honlapokon amiket linkeltél:) köszönöm!
2012. dec. 13. 20:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Azta, pedig a scitec nagyon rámegy az ízre, és azt mondják, jók is szoktak lenni :D na de ha nincs pénzed, akkor pont nem scitecet kell venni, pláne nem 30 grammos tasakokat :O A vitaminról pedig azt mondják, tán még a fehérjénél is fontosabb. Kivételeseb a scitecnek van egy jó olcsó vitaminja, a Mega Daily One, 150 kapszula 4500 körül, neked elég lehet napi 1, tehát majdnem fél éves adag megvan. Ha ráérsz, szerintem te is nézz át minden webshopot, koncentrálj azokra, amiknek van boltjuk elérhető közelségben, hogy megspórold a postaköltséget. Figyelj az akciókra, és ha fontosnak tartod, vegyél egy kisebb kiszerelést. Bár lehet jobban jársz ha azt a pénzt inkább kajára költöd, hogy még jobb legyen a diétád.
2012. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami..:DD mondjuk ahol én veszem ott egy egész doboz tasak majdnem 2000-ft al olcsóbb mintha egyféle ízt vennék.Így 30 tasak van benne és 10 féle ízből 3 adag.Csakhát undorító az összes.Most szerintem megpróbálom ezt a Nutrendet,hátha..köszi mégegyszer!:)
2012. dec. 13. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!